سفرهای تانک گاز: پارک ایالتی روزولتمورتون، خانم (WJTV) – بسیاری از مردم در سراسر کشور برای 4 جولای سفر می کنند، اما دسته ای از مسافران ما خیلی دور سفر نمی کنند. این مکان در میسی‌سی‌پی مرکزی، برای یکی دیگر از گردشگران مخزن گاز، یک مکان محبوب در آخر هفته است، حتی برای افرادی که درست پایین جاده زندگی می‌کنند.

قایق‌ها از روی آب می‌گذرند، بچه‌ها هم از آن عبور می‌کنند. فقط نه در دریاچه، بلکه در سرسره آبی. پارک ایالتی روزولت در مورتون در شهرستان اسکات به عنوان یک پروژه CCC در طول رکود بزرگ ایجاد شد. این نام به خاطر رئیس جمهور مستقر، که CCC را ایجاد کرد، فرانکلین روزولت نامگذاری شد.

من کابین‌های CCC را در آخر هفته‌های زمستانی دوست دارم، زمانی که می‌توانید در شومینه آتش هیزمی درست کنید و در مسیرهای طبیعت گردی کنید. اما برای آخر هفته چهارم جولای، کل پارک زنده است. اکنون، عده ای از ایالت های دیگر اینجا هستند. اما بسیاری از آن‌ها از همین پایین‌تر هستند.

رابرت واکر اینجا از Hickory، حدود 40 مایل دورتر است. او در حال آماده کردن آلاچیق برای یک گردهمایی خانوادگی است. گفت حدود صد نفر اینجا خواهند بود. این خیلی بهتر از این است که بخواهید این تعداد از مردم را در خانه یک نفر جا دهید.

“من فقط منطقه، نحوه چیدمان و چیزهای دیگر را دوست دارم. بچه ها می توانند به اینجا بیایند. می دانید، بچه ها را بیاورید و بگذارید شنا کنند. یک بزرگسال را کنار آنها بگذارید و اجازه دهید شنا کنند. می توانید به آنجا بروید و ماهیگیری کنید. واکر گفت: این چیزی است که در آن دوست دارم.

تایلر هیندز، دستیار مدیر در پارک روزولت گفت: “شما می توانید ماهیگیری کنید. بسیاری از مردم برای سوار شدن به جت اسکی و کشیدن لوله های داخلی می آیند. بدیهی است که می توانید از سرسره آبی و استخر استفاده کنید. مسیرهای پیاده روی، ما زمین تنیس و زمین توپ در بالا داریم. آنجا که می توانی بیسبال بازی کنی، توپ بزنی.”

تری گوگینز با خانواده اش اینجاست. آنها در جنگل، تنها هفت مایل دورتر زندگی می کنند. اما آنها تصمیم گرفتند به جای رانندگی به این طرف و آن طرف این آخر هفته اینجا بمانند. آنها در مورد به اشتراک گذاشتن سواری لوله داخلی خود بسیار دوستانه هستند.

“ما کمی تیوپ انجام می دهیم. کمی اسکی انجام می دهیم. به بچه ها اجازه می دهیم شنا کنند. آب خوب و تمیزی دارد و شلوغ نیست. بنابراین، ما فقط از خود لذت می بریم. و اوه، سعی کردیم شما را به آنجا برسانیم. گوگینز گفت.

هیندز گفت: “کسانی هستند که کابین ها را دو سال قبل رزرو می کنند.”

روزولت یک گریز دیگر است که چندان دور نیست. پارک ایالتی روزولت در مورتون، درست در نزدیکی بین ایالتی 20.