سرمربی تیم فوتبال MVSU برای پیوستن به کوچ پرایم در کلرادو استعفا داد

[ad_1]

ایتا بنا، خانم. (WJTV) – روز پنجشنبه، وینسنت دنسی، مربی فوتبال دانشگاه ایالتی می سی سی پی ولی (MVSU) استعفای خود را از برنامه فوتبال این دانشگاه برای فرصت مربیگری Power Five در کلرادو با مربی دیون سندرز اعلام کرد.

با توجه به وب سایت MVSU، دانسی به عنوان پنجمین مربی طولانی مدت در تاریخ برنامه، دوران خود را در دلتا به پایان رساند و علیرغم محدودیت های متعدد در مورد بورسیه، در 9 بازی از 2018-2022 برنده شد.

مدیر ورزشی حکیم مک کللان قدردانی خود را از کمک های مربی دانسی ابراز کرد:

در چهار فصل گذشته، مربی وینسنت دنسی کمک کرده است تا دانشگاه ایالتی دره می سی سی پی به یکی از رقابتی ترین برنامه های فوتبال در کنفرانس ورزشی جنوب غربی تبدیل شود. مربی دانسی در آن زمان به عنوان سرمربی هفدهم، MVSU و برنامه فوتبال را به خوبی نمایندگی کرده است.

از طرف دانشگاه ایالتی دره می سی سی پی، می خواهم عمیق ترین قدردانی خود را از مربی وینسنت دانسی به خاطر رهبری باورنکردنی اش در برنامه فوتبال ما ابراز کنم. انرژی ای که او در تیم هایش ریخت، نور درخشانی برای MVSU و مایه غرور تمام خانواده ولی بود. مهمتر از آن، در حالی که مربی دانسی شاگردان ورزشکار خود را برای موفقیت در زمین آماده می کرد، او همچنین اطمینان حاصل کرد که آنها فراتر از فوتبال به عنوان فارغ التحصیلان مفتخر در ولی استیت موفق هستند.

مدیر ورزشی حکیم مک کللان

بخش ورزشی یک جستجوی سراسری برای هجدهمین رهبر برنامه انجام خواهد داد و خاویر گونزالس هماهنگ کننده دفاعی به عنوان سرمربی موقت منصوب شده است.

[ad_2]

Leave a reply