سخنرانی بایدن در مورد وضعیت اتحادیه و پاسخ GOP را تماشا کنید

[ad_1]

(نیوزنشن) – رئیس جمهور جو بایدن در سخنرانی سه شنبه شب خود در مورد وضعیت اتحادیه، دستور کار چهار قسمتی خود را با تمرکز بر پایان دادن به سرطان، مقابله با بحران سلامت روان، کمک به کهنه سربازان و غلبه بر اپیدمی مواد افیونی و اوردوز مطرح می کند.

رئیس جمهور قرار است سخنرانی خود را قبل از جلسه مشترک کنگره – که برای اولین بار از زمان روی کار آمدن او تقسیم می شود – در ساعت 9 شب به وقت شرقی ایراد کند. می‌توانید آدرس کامل را هنگام شروع، و به دنبال آن پاسخ GOP که توسط فرماندار آرکانزاس ارائه می‌شود، تماشا کنید. سارا هاکبی سندرز در بازیکن بالا.

NewsNation همچنین از ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی، پوشش و تحلیل ویژه ای را به رهبری لیلاند ویترت و صاحب نظرانی از جمله جورج ویل و سردبیر سیاسی کریس استایروالت پخش خواهد کرد. می‌توانید گزارش ویژه را اینجا تماشا کنید یا از برنامه ChannelFinder ما برای پیدا کردن NewsNation در تلویزیون خود استفاده کنید.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8368383″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p4″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”NewsNation,Early Morning, Content, Clip, Destinations, OTT,Destinations,Facebook,Destinations,Web,Destinations,Twitter,Destinations,YouTube,Publish,”cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

به گفته کاخ سفید، سه شنبه شب، بایدن قصد دارد در مورد “برنامه وحدت” خود – که در اولین سخنرانی خود در مورد وضعیت اتحادیه اعلام شد – صحبت کند که بر مناطقی تمرکز خواهد کرد که “اعضای هر دو حزب می توانند در آن گرد هم آیند.”

کاخ سفید روز سه‌شنبه گفت: «در طول سال گذشته، رئیس‌جمهور مفتخر بود که با دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان برای تصویب قوانین اساسی که تمام جنبه‌های این دستور کار چهار بخشی را اجرا می‌کند، همکاری کرد. رئیس جمهور در وضعیت اتحادیه امروز خود مجموعه جدیدی از سیاست ها را برای ادامه پیشرفت در پیشبرد دستور کار وحدت خود و ارائه نتایج برای خانواده ها در سراسر کشور اعلام خواهد کرد.

این اولین باری است که بایدن در کنگره ای که از نظر سیاسی دچار اختلاف شده است سخنرانی می کند، در زمانی که یک نظرسنجی جدید نشان داد که اکثریت بزرگسالان آمریکایی می گویند که کشور در مسیر درستی حرکت نمی کند.

این نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات روابط عمومی Associated Press-NORC انجام شد، نشان می‌دهد که حدود سه چهارم از پرسش‌شدگان می‌گویند که ایالات متحده در مسیر اشتباهی قرار دارد. حتی بسیاری از دموکرات‌ها، بر اساس این نظرسنجی، نمی‌خواهند بایدن به دنبال یک دوره دیگر باشد.

در همین حال، انتظار می‌رود رئیس‌جمهور ۱۲ میلیون شغل اضافه شده به اقتصاد را از زمان روی کار آمدن خود اعلام کند، که او را در مسیر تبدیل شدن به بهترین رئیس‌جمهور تولیدکننده شغل در تاریخ قرار می‌دهد.

میهمانان دعوت شده به ایالت اتحادیه شامل والدین تایر نیکولز هستند که توسط پلیس به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بعداً درگذشت. مادر کودک مبتلا به مسمومیت با سرب؛ براندون تسای، که مرد مسلح را در پارک مونتری کالیفرنیا خلع سلاح کرد. و بونو، خواننده گروه راک ایرلندی U2.

به گزارش آسوشیتدپرس، هاکبی سندرز، که زمانی به عنوان سخنگوی مطبوعاتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا خدمت می کرد، کمتر از یک ماه پس از سوگند به سمت جدید خود، پاسخ جمهوری خواهان را خواهد داد.

[ad_2]

Leave a reply