سایت های توزیع آب جکسون توسط رهبران ایالتی اعلام شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss) به همراه جکسون و دیگر رهبران ایالتی اعلام کرد که هفت سوپر سایت آبی روز پنجشنبه در سرتاسر پایتخت افتتاح می شود تا به کسانی که از بحران آب آسیب دیده اند کمک کنند.

ریوز گفت: «راه اندازی و راه اندازی سریع این سایت های توزیع آب یکی از اولویت های اصلی بود. “مقامات محلی، ایالتی و فدرال در کنار هم کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه در جکسون منابع مورد نیاز خود را برای عبور از این بحران در اختیار دارند. همانطور که ایالت برای تعمیر سیستم آب جکسون تلاش می کند، ما مطمئن خواهیم شد که این مکان ها به خوبی ذخیره شده و قادر به رفع نیازهای مردم هستند.

استفان مک‌کرنی، مدیر اجرایی آژانس مدیریت اضطراری می‌سی‌سی‌پی (MEMA) گفت: «طی 48 ساعت پس از اعلام اقدامات اضطراری، هفت سایت توزیع ایالتی آب بطری‌شده، آب غیر آشامیدنی فله و ضدعفونی‌کننده دست را به کسانی که تحت تأثیر بحران اخیر آب قرار گرفته‌اند ارائه خواهند کرد». . آب یک نیاز اساسی بشر است و ایمنی زندگی همچنان اولویت ماست.

این سایت ها از ظهر روز پنج شنبه 10 شهریور تا ساعت 18:30 باز خواهند بود.

این هفت سایت عبارتند از:

نمایشگاه های ایالتی
1207 خیابان می سی سی پی
جکسون، ام اس

مرکز خرید مترو سنتر
بزرگراه 80 3645
جکسون، ام اس

استادیوم اسمیت ویلز
1200 Lakeland Dr
جکسون، ام اس

مدرسه راهنمایی توماس کاردوزو
3180 McDowell RD Ext
جکسون، ام اس

مدرسه راهنمایی جکسون شمال غربی
بزرگراه 7020 49
جکسون، ام اس
کالج هیندز جکسون
3925 Sunset Drive
جکسون، ام اس

پارک جاده دیویس
2300 جاده دیویس
تری، MS 39170

از ساکنان آسیب دیده درخواست می شود ظروف قابل مهر و موم را برای جمع آوری آب غیر شرب برای نیازهای بهداشتی مانند شستن لباس، شستشوی توالت، بهداشت شخصی و غیره به همراه داشته باشند.

گارد ملی می سی سی پی تقریباً 600 نیروی نظامی را برای کار در این سایت های توزیع مستقر کرده است.

سرگرد ژنرال جانسون دی. بویلز، ژنرال آجودان گارد ملی می سی سی پی، گفت: “گارد ملی می سی سی پی به ارائه حمایت مصلحت آمیز از همسایگان، خانواده و دوستان ما که تحت تاثیر بحران جاری آب هستند، اختصاص دارد. با هماهنگی دفتر فرمانداری، شرکای بین سازمانی و مقامات مدنی، ما در حال تخصیص پرسنل و منابع حیاتی برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای حیاتی شهروندان خود هستیم. ما اینجا برای خدمت آماده ایم.”

به گفته فرماندار، ایالت برای حل مشکلات آب و تامین آب آشامیدنی سالم برای شهروندان جکسون تلاش می کند.

مرکز تماس MEMA نیز برای ساکنان آسیب دیده از بحران آب باز است. مرکز تماس از 1 سپتامبر 2022 برای تجارت باز خواهد بود.

شماره مرکز تماس 1-833-591-6362 است.

[ad_2]

Leave a reply