سازمان آتش نشانی جکسون می گوید آب کافی برای مهار آتش دارد

[ad_1]

با توجه به بحران آب در سراسر شهر، مقامات می گویند که سازمان آتش نشانی جکسون آب کافی برای پاسخ به آتش سوزی دارد.

پاتریک آرمون، دستیار رئیس آتش نشانی روز سه شنبه گفت: «به لطف خدا، هیچ حادثه ای در منطقه ای که به آب دسترسی نداشتیم، نداشته ایم.

طغیان رودخانه مروارید باعث قطع شدن سیستم آب در سراسر سیستم شده است که به بیش از 160000 نفر خدمات رسانی می کند. فشار آب روز دوشنبه برای کل شهر کاهش یافت.

دوشنبه شب، فرماندار تیت ریوز وضعیت اضطراری اعلام کرد و گفت یک مرکز حوادث برای توزیع آب بین ساکنان ایجاد خواهد شد.

آتش نشانی دیروز متوجه شد که برخی از مناطق آب یا فشار در شیرهای خود ندارند. آرمون گفت که از روز سه شنبه، اداره شاهد بازگشت فشار آب بوده است.

شهردار جکسون، چوکوه آنتار لومومبا، گفت که او با رهبری آتش نشانی، از جمله در مورد ذخایر آب آن و توانایی آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی برای تکمیل تامین آب این بخش، در حال گفتگو بوده است.

لومومبا در یک کنفرانس خبری بعد از ظهر سه شنبه گفت: “ما با ذخایر آتش نشانی خود و حمایت MEMA احساس راحتی می کنیم.” اگر ما با شرایط ناگوار آتش سوزی مواجه شویم، آنها می توانند ادامه دهند.”

به طور کلی، آرمون گفت که بیشتر منابع آب را می توان برای خاموش کردن آتش استفاده کرد. یک حوض یا رودخانه می تواند به عنوان منبع آب عمل کند تا زمانی که موتور و شیلنگ های بخش به آن برسد و زباله ها قبل از پمپاژ خارج شوند.

آرمون گفت که بخشی از کار آتش نشانی آمادگی است، از جمله در زمان بارندگی های شدید اخیر و جاری شدن سیل. آتش نشانان به ساکنان کمک کردند تا کیسه های شن را برای جلوگیری از جاری شدن سیل قرار دهند. او گفت که روز دیگر، یک خدمه از یک قایق برای کمک به یکی از ساکنان برای بازیابی وسایل ضروری از خانه خود در منطقه سیل زده استفاده کردند.

آرمون گفت که در چند هفته گذشته از زمانی که جکسون تحت اخطار جوشش آب قرار گرفته است، آتش نشانی آب را بین ساکنان ایستگاه مرکزی خود توزیع کرده است. این توزیع هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر در خیابان 555 جنوب غربی انجام می شود.

آرمون گفت هر موقعیتی که دسترسی به آب را تحت تأثیر قرار دهد می تواند بر توانایی آتش نشانان برای انجام وظایفشان تأثیر بگذارد. اما او گفت که این اداره آموزش دیده و آماده است تا در شرایط کمتر از ایده آل، از جمله در زمان بحران آب، کار کند.

او گفت: «ما برای کار در هرج و مرج آموزش دیده ایم.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply