زک سلمون به عنوان مدیر دو و میدانی ایالت می سی سی پی انتخاب شد

[ad_1]

استارکویل، خانم. (WJTV) – روز جمعه، مارک ای. کینوم، رئیس دانشگاه ایالتی می سی سی پی (MSU) زک سلمون را به عنوان مدیر جدید دو و میدانی MSU معرفی کرد. انتصاب به دنبال یک جستجوی ملی است.

Keenum گفت: “در جستجوی یک مدیر جدید دو و میدانی، ما با برخی از بهترین مدیران بخش دو و میدانی کشور صحبت کردیم.” “پس از بررسی گسترده آن نامزدهای برجسته، من متقاعد شده‌ام که در زک سلمون یک رهبر برجسته با قلب خدمتگزار پیدا کردیم – رهبری که تجربه زیادی در دو دانشگاه پاور پنج دارد و تعهد بی‌وقفه ما را برای دستیابی و حفظ آن درک می‌کند و به اشتراک می‌گذارد. برتری در برنامه های دو و میدانی بولداگ ما – همه آنها.

سلمون پسر و برادرزاده مشهور “برادران سلمون” (دانشگاه اوکلاهما لوسیس، لی روی، و دیوی سلمون از یوفاولا، اوکلاهما).

ما در مورد سلمون ها و میراث بزرگ فوتبالی آنها صحبت کرده ایم. Keenum گفت: “تجربه زک به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار موفق در ویک فارست، مانند تجربه مدیریت دو و میدانی مرتبط او، جزء مهمی است.” اما فکر می‌کنم تمرکز من در طول فرآیند مصاحبه این بود که ارزش‌های خانواده، ایمان و شخصیت زک با ارزش‌های دانشگاه ایالتی می‌سی‌سی‌پی چقدر هماهنگ است.

سلمون این سمت را به‌عنوان هجدهمین مدیر دو و میدانی MSU پس از گذراندن دوران حرفه‌ای در دانشگاه اوکلاهاما در تیم رهبری اجرایی پذیرفت. به عنوان معاون مدیر دو و میدانی برای تعامل و پیشرفت خارجی، او روابط ذینفعان OU Athletics از جمله باشگاه Sooner و اهدای سالانه را رهبری کرد.

سلمون گفت: “این یک فرصت فوق العاده هیجان انگیز و یک سفر حرفه ای است که من آماده شروع آن هستم.” “می خواهم از دکتر تشکر کنم. به خاطر اعتمادش به من. من از خانواده ام سپاسگزارم که من را از سنین پایین برای تلاش و توکل به خدا آماده کردند. من برای سنت های ایالت می سی سی پی و نقشی که این دانشگاه در مراقبت از آنچه در این ایالت و ملت مهم است، احترام قائل هستم. من و خانواده ام مشتاق هستیم که به خانواده بولداگ بپیوندیم.”

[ad_2]

Leave a reply