زن مونرو متهم به چاقو کشی مرگبار دوست دخترش در جریان مشاجره در لیتل راک. جسد قربانی که در پتو پیچیده شده بود

[ad_1]

صخره کوچک، کشتی. (KTVE/KARD) – در 11 ژانویه 2023، اداره پلیس لیتل راک برای سرقت احتمالی در یک مجتمع آپارتمانی در بلوک 1000 برکنریج درایو در لیتل راک، آرک اعزام شد. تماس گیرنده به مقامات توصیه کرد که در آپارتمان شکسته شده و دوست آنها در یک پتو پیچیده شده است.

به محض ورود، پلیس با چلسی مک کنزلی 28 ساله از مونرو، لا تماس گرفت. که با هر چهار در باز کنار نیسان سنترا قرمزش ایستاده بود. مقامات همچنین مشاهده کردند که یک مرد مرده در چند پتو در کنار ماشین مک کنزلی پیچیده شده بود.

مک کنزلی به افسران توصیه کرد که از مونرو، لا. در حال بازدید از منطقه است و دوستش را بیرون در پارکینگ پیدا کرد. مأموران همچنین یک علامت کشش از جلوی یک آپارتمان را مشاهده کردند.

به محض اینکه کارآگاهان قتل در محل حاضر شدند، با شاهدان صحبت کردند و به جستجوی نظارت احتمالی پرداختند. به گفته یک شهروند ناشناس، مک کنزلی با دوست دخترش در آپارتمان زندگی می کرد.

این شهروند به مأموران توصیه کرد که مک کنزلی و دوست دخترش مدام در حال دعوا هستند و روز گذشته با صدای بلند درگیری لفظی داشتند. به گفته این شهروند، مک کنزلی از آنها خواست تا در انتقال جسد متوفی به او کمک کنند.

سپس مک کنزلی حقوق میراندا او را خواند و تصمیم گرفت به مقامات بیانیه بدهد. به گفته مک کنزلی، او با دوست دختر سابقش در آپارتمان زندگی می کرد و از لیتل راک، آرک رفت و آمد داشت. به مونرو، لا. برای دیدن فرزندانش و حضور در دادگاه.

مک کنزلی در ابتدا به افسران توصیه کرد که جسد قربانی را که در یک پتو پیچیده شده بود در پارکینگ هنگام بازگشت از مونرو، لا، پیدا کرد. هنگامی که او به آپارتمان بازگشت، مک کنزلی ادعا کرد که درب آپارتمان کمی باز است و او متوجه شد که خانه را شکسته اند.

مکنزلی در ادامه اظهارات خود را تغییر داد و به کارآگاهان گفت که در واقع جسد را در داخل آپارتمان در جلوی در پیدا کرده است. او سپس تلاش کرد جسد را به یک بیمارستان محلی منتقل کند، اما جسد قربانی خیلی سنگین بود، که باعث شد مکنزلی از شهروند ناشناس درخواست کمک کند.

به گفته کارآگاهان، مک کنزلی در نهایت اعتراف کرد که در 11 ژانویه 2023 با مقتول درگیری فیزیکی داشته است، جایی که گفته می‌شود چندین ضربه چاقو به قربانی وارد کرده است. مک کنزلی مدعی شد که قربانی در جریان درگیری او را خفه کرده و با چاقو به او نزدیک شده است. مکنزلی سپس قربانی را به دیوار هل داد و شروع به چاقو زدن به قربانی کرد.

پس از ضربات چاقو، مک کنزلی قربانی را در پتو پیچید و منطقه محل حادثه را تمیز کرد. هنگامی که او منطقه را تمیز کرد، مکنزلی ادعا کرد که به مونرو، لا سفر کرده است. با جسد مقتول در داخل آپارتمان پیچیده شده در پتو.

مک کنزلی بلافاصله پس از چاقو زدن با مقامات تماس نگرفت و می خواست جسد را پس از بازگشت از مونرو، لا، به بیمارستان ببرد. مکنزلی دستگیر و به بازداشتگاه منطقه ای شهرستان پولاسکی منتقل شد.

او به قتل درجه یک، دستکاری شواهد و سوء استفاده از جسد متهم شد.

[ad_2]

Leave a reply