زنده: Jan. 6 کمیته برای افشای شواهد جدید قبل از انتخابات

[ad_1]

واشنگتن، دی سی (NewsNation) – کمیته منتخب مجلس نمایندگان مسئول بررسی ژانویه. شورش های 6، 2021 در ساختمان کنگره ایالات متحده دهمین جلسه استماع عمومی خود را بعد از ظهر پنجشنبه، پیش از انتخابات میان دوره ای 2022 برگزار می کند.

به گفته یکی از دستیاران کمیته که به شرط ناشناس ماندن در مورد جلسه استماع صحبت کرد، انتظار می رود کمیته منتخب شواهد مستند جدیدی را که از هزاران صفحه از داده های سرویس مخفی جمع آوری شده است، فاش کند. انتظار می‌رود این جلسه با جلسات قبلی که توسط کمیته منتخب مجلس برگزار شده بود متفاوت باشد.

در حالی که جلسات قبلی در مورد موضوعات خاص مربوط به ژانویه به پایان رسید. پس از شورش‌های کنگره، انتظار می‌رود این کمیته نگاهی به یک طرح چند مرحله‌ای برای براندازی انتخابات ۲۰۲۰ و «مرکزیت» نقش ادعایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این توطئه داشته باشد.

مشخص نیست که آیا کمیته شهادت جینی توماس، همسر کلارنس توماس قاضی دیوان عالی کشور را که ماه گذشته در جلسه غیرعلنی در مقابل کمیته حاضر شد، به اشتراک بگذارد یا خیر.

به گزارش آسوشیتدپرس، این جلسه به عنوان یک بحث پایانی توسط دو قانونگذار جمهوری خواه هیئت – لیز چنی از وایومینگ و آدام کینزینگر از ایلینوی – که اساسا توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق و حزب جمهوری خواه دوری گزیده اند، خواهد بود. پس از اینکه کینزینگر تصمیم گرفت دوباره نامزد نشود و چنی در انتخابات مقدماتی شکست خورد، هیچ کدام به کنگره باز نخواهند گشت.

انتظار می‌رود این جلسه حدود 2.5 ساعت با یک استراحت 10 دقیقه‌ای باشد و در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز شود. انتظار نمی رود شاهدان زنده شهادت دهند.

[ad_2]

Leave a reply