زنده: الکس مرداگ در دادگاه دو قتل شهادت می دهد

[ad_1]

شهرستان کولتون، SC (WCBD) – انتظار می‌رود الکس مرداو روز پنجشنبه در دادگاه دو قتل خود در جایگاه قرار گیرد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس موردو: خلاصه روز 22

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

وکلای مردا در روز چهارشنبه زمانی که وکیل مدافع، جیم گریفین، از قاضی کلیفتون نیومن خواست تا دامنه بازجویی متقابل مورداگ توسط دادستانی را محدود کند و خاطرنشان کرد که مردا به جرم قتل محاکمه می شود، نه جرایم مالی، پایه شهادت را گذاشتند. گریفین در حالی که او در مورد قتل شهادت می داد، حق خود را در برابر خود مجرمی برای جنایات مالی مطرح کرد.

کریتون واترز، دادستان ایالتی، استدلال کرد که سؤالات درباره جرایم مالی بازی منصفانه است، زیرا به اعتبار مردا (یا فقدان آن) کمک می کند. قاضی نیومن این درخواست را رد کرد و گفت که نوعی دستور عمومی که دامنه بازجویی متقابل را محدود می کند نامشخص است. انتظار می‌رود مردا روز پنجشنبه در جایگاه حاضر شود، اما ممکن است تغییر کند.

هیئت منصفه همچنین روز چهارشنبه از شریک سابق حقوقی و دوست دیرینه مردا، مارک بال، صحبت کرد. بال خیانت مردا به شرکت حقوقی را ضربه ای ویرانگر هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای توصیف کرد، اما گفت که ارتکاب جرایم مالی لزوماً باعث نمی شود که کسی قاتل شود.

دفاع همچنین کن زرسی کارشناس صحنه جرم را به جایگاه فراخواند تا بتواند نظریه خود را مبنی بر اینکه SLED توپ را در تحقیقات رها کرده است، تقویت کند. زرسی گفت که می‌توان کارهای بیشتری انجام داد و SLED نتوانست از برخی از پروتکل‌های خود پیروی کند، اما او نمی‌داند چه محدودیت‌هایی ممکن است داشته باشند. او گفت که آنها ممکن است بهترین کاری را که می توانستند در این شرایط انجام دهند، انجام داده اند.

سه شاهد دیگر روز چهارشنبه در جایگاه حاضر شدند: یک وکیل مدافع مردا در پرونده تصادف قایق، یک خانه دار برای والدین مردا، و یک کارشناس پزشکی قانونی تلفن همراه.

دادگاه راس ساعت 9:30 صبح پنجشنبه از سر گرفته می شود.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

10:45 صبح – مردا به جایگاه فراخوانده شد.

وکیل مدافع جیم گریفین یک تفنگ ساچمه ای ارائه می دهد و بلافاصله می پرسد که آیا مردا مغز پسرش را منفجر کرده است یا خیر. مردا می گوید نه.

او 300-Blackout ارائه می دهد و می پرسد که آیا مردا به مگی شلیک کرده است یا خیر. مردا می گوید نه.

به نظر می رسد مردا جلوی اشک را می گیرد.


10:19 صبح – هیئت داوران برای استراحت به اتاق هیئت منصفه اعزام می شوند. هارپوتلیان می‌گوید که مردا نمی‌خواهد قبل از حضور در جایگاه با وکلایش بیشتر مشورت کند، اما باید از سرویس بهداشتی استفاده کند.


9:59 صبح – دادستانی بازجویی متقابل را آغاز می کند.

دادستان در مورد رابطه او با پل می پرسد. توتن دوباره می گوید پل مانند برادر کوچکش بود.

استفاده از تلفن همراه پل دوباره مطرح شد. توتن تأیید می کند که پل کاربر مشتاقی بوده است.

آنها در مورد ناپدید شدن 300-Blackout پل بحث می کنند. توتن می گوید آنها به یک مهمانی هالووین رفتند، پل آن را در ماشینش گذاشت و وقتی به ماشین برگشتند از بین رفت. توتن معتقد است که دزدیده شده است.

وقتی پل دزدیده شد، پل شروع به استفاده از Buster’s 300-Blackout کرد.

دادستان می پرسد که آیا پل غیرقابل پیش بینی بود؟ توتن می گوید بله. او در همه جا از کلمبیا تا همپتون و چارلستون بود.

دادستان درباره 7 ژوئن می پرسد. توتن تأیید می کند که در آن روز چندین بار با پل صحبت کرده است. قرار بود آفتابگردان ها را شخم بزنند اما توتن سر کار گیر کرد.

پاول بعد از ظهر همان شب یک اسنپ چت برای توتن فرستاد که در آن یک قطعه از تجهیزات لو رفته بود.

دادستانی در مورد فیلم پرورشگاه می پرسد. توتن صدای پل، مگی و مردا را شناسایی می کند.

دادستانی می پرسد که اگر تمام چراغ های لانه روشن می شد، آیا می توانید لانه های خانه را در شب ببینید؟ توتن می گوید بله.

توتن می‌گوید که مادرش به او گفته است که آن شب در موزل اتفاقی در حال رخ دادن است. او سعی کرد به پل زنگ بزند و پیامک بفرستد و پاسخی دریافت نکرد، بنابراین تا آنجا که می‌توانست به آنجا رفت.

توتن می گوید که وقتی به آنجا رسید، اولین پاسخ دهندگان را در کنار لانه ها دید، بنابراین سعی کرد خود را به آنجا بکشاند، اما آنها به او اجازه ورود ندادند. به جای آن از ورودی دیگر عبور کرد.

وقتی او به آنجا رسید، اجساد هنوز در صحنه جنایت بودند. او می‌گوید که صحنه جنایت به نوعی طناب‌زنی شده بود، اما مردم هنوز در اطراف منطقه بودند.

توتن می گوید که مرداو در آن شب دو بار قایق شکسته را برای او مطرح کرد.

مرداو همچنین از توتن خواست تا با روگان گیبسون ارتباط برقرار کند.


ساعت 9:50 صبح – دفاع نولن توتن را به جایگاه فراخواند.

نولن توتن

توتن برادر ناتان توتن است که قبلا شهادت داده بود. او در تمام زندگی خود خانواده مردا را می شناسد. او می گوید که پل یکی از بهترین دوستان او و مانند یک برادر بود.

او می گوید که خانواده روابط خوبی داشتند و پل و پدرش صمیمی بودند.

توتن مگی را زنی بسیار شیرین توصیف می کند که با او به عنوان یکی از خود رفتار می کرد.

توتن می‌گوید که او و پل هرگز به لانه‌ها راه نمی‌رفتند، اما گاهی اوقات مگی راه می‌رفت. او راه می رفت، رانندگی می کرد، دوچرخه سواری می کرد و غیره.

توتن قرار بود در غروب 7 ژوئن 2021 به پل کمک کند تا گل آفتابگردان را شخم بزند، اما سر کار گیر کرد.

او در حوالی ساعت 10:00 شب یا 11:00 شب در مورد قتل ها تماس گرفت و مستقیم به موزل رفت. او گفت وقتی به آنجا رسید مردا گریه می کرد. در آغوش گرفتند.


9:35 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. وکلای مردا دوباره به این موضوع اشاره می‌کنند که آیا دادستان اجازه دارد از او در مورد جرایم مالی بازجویی کند یا خیر، و می‌گویند که توصیه‌های آنها به مردا در مورد موضع‌گیری بر این اساس متفاوت است. هارپوتلیان همچنین می گوید که بازجویی در مورد همه مسائل مالی دادگاه را یک هفته تمدید می کند.

قاضی نیومن می گوید که این موارد قبلاً پذیرفته شده است و دادگاه استثنا خاصی برای مردا قائل نخواهد شد.

قاضی نیومن حقوق خود را برای مردا توضیح می دهد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8416617″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p6″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

او توضیح می دهد که مردا نیازی به شهادت ندارد، اما او حق دارد از طرف خودش شهادت دهد. اگر مرداو تصمیم بگیرد که شهادت ندهد، قاضی نیومن می گوید که به هیئت منصفه دستور داده می شود که به هیچ وجه به این موضوع توجه نکنند یا اجازه ندهند که به هیچ وجه تصمیم آنها را علیه مردا تضعیف کند.

قاضی نیومن از مردا می‌پرسد که آیا می‌خواهد شهادت دهد؟ مردا می گوید بله.

قبل از اینکه موردو در جایگاه قرار گیرد، یک شاهد وجود خواهد داشت.


09:00 – الکس مرداگ به دادگاه شهرستان کولتون می رسد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8416529″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p7″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply