زندانی و افسر فراری آلاباما: شبکه دروغ ها باز می شود

[ad_1]

(NationNation) – یک هفته از ناپدید شدن یک زندانی خطرناک و افسر اصلاحی که “رابطه ویژه” دارند از یک بازداشتگاه در شهرستان لادردیل، آلاباما می گذرد.

با تشدید تعقیب و گریز سراسری برای دستگیری زندانی فراری کیسی وایت و دستیار مدیر اصلاحات ویکی وایت، کلانتر ریک سینگلتون جزئیات جدیدی را در مورد کارمند سابق خود فاش می کند.

سینگلتون می‌گوید جنبه‌هایی از زندگی ویکی وایت وجود دارد که هیچ‌کس نمی‌دانست و توضیح می‌دهد که وی چند نام مستعار دارد. به گفته کلانتر، او از یکی از این نام‌های مستعار برای خرید فورد اج 2007 نارنجی یا مسی استفاده کرد که گمان می‌رود این دو در حالی که در حال فرار هستند با آن سفر می‌کنند.

برای تماشای یک نسخه ویژه یک ساعته از NewsNation Prime که نگاهی عمیق‌تر به شرایط پیرامون این پرونده و شکار متعاقب آن برای کیسی وایت و ویکی وایت خواهد داشت، در 8/7 Central Friday هماهنگ کنید.

سرویس مارشال های ایالات متحده معتقد است که این دو ممکن است با یک فورد اج نارنجی یا مسی رنگ 2007 سفر کنند.

تصاویر جدید

سرویس مارشال های ایالات متحده پنجشنبه شب عکس های جدیدی از کیسی وایت و ویکی وایت منتشر کرد. طبق گزارش USMS، ویکی وایت ممکن است از زمان فرار موهای بلوند خود را سایه تیره تری رنگ کرده باشد. او 5 فوت و 5 اینچ وزن دارد و 145 پوند وزن دارد، چشمانش قهوه ای رنگ است و هنگام راه رفتن یک راه رفتن دست و پا زدن دارد.

USMS تصاویری از خالکوبی های کیسی وایت منتشر کرد. آنها می گویند که برخی از جوهر او به باند زندان برتر نژادپرست سفیدپوست مستقر در آلاباما، برادران جنوبی، وابسته است. کیسی وایت دارای موهای قهوه ای، چشمان فندقی، وزن 330 پوند و 6 فوت و 9 اینچ است.

عکس های USMS

مقامات تصاویری را منتشر کردند که نشان می دهد دو شکل به اندازه کیسی وایت و ویکی وایت به همراه فورد اج نارنجی یا مسی رنگ شده است.

عکس USMS

شبکه دروغ

در حالی که دفتر کلانتر شهرستان لادردیل در ابتدا فکر می کرد که ویکی وایت ممکن است مجبور به فرار شده باشد، به نظر می رسد که شبکه ای از دروغ ها شروع به باز شدن کرده است. بازرسان لایه‌هایی از آنچه به نظر می‌رسد نقشه‌ای حساب‌شده پشت فرار مظنون قتل پایتخت است را جدا کرده‌اند و افسر اصلاحات پلیس می‌گوید کسانی را که او را بهتر می‌شناختند فریب داده است.

محققان گزارش می دهند که ویکی وایت و کیسی وایت حداقل به مدت دو سال با هم رابطه داشتند و این زوج مکرراً از طریق تلفن در ارتباط بودند.

ماه گذشته اسناد دادگاه نشان می دهد که ویکی وایت خانه خود را فروخته است. یک هفته قبل از فرار، او به یک هتل مراجعه کرد. چند روز قبل از ناپدید شدن آنها، او فورد اج را خرید. و روزی که ناپدید شد، قرار بود از شغلی که نزدیک به 17 سال داشت بازنشسته شود.

سینگلتون روز پنجشنبه به ساعت شلوغی نیوزNation گفت: «بدیهی است که بخشی از ویکی وایت وجود داشت که هیچ یک از ما هرگز نمی‌دانستیم که او چنین کاری انجام دهد.

گزارش های جدیدی منتشر شده است که ویکی وایت پس از فرار از یک فروشگاه لباس زیر زنانه بزرگسالان و یک فروشگاه بزرگ در فلورانس برای خرید لباس مردانه بازدید کرده است.

برایان انتین از NewsNation خارج از دوربین با مادر ویکی وایت صحبت کرد که از فرار در شوک کامل به سر می برد. او می گوید که دخترش قبل از اینکه خانه اش را بفروشد درست پشت سر او زندگی می کرد و این چیزی است که او هرگز از ویکی انتظار نداشت. او امیدوار است که ویکی به خانه بازگردد و به فکر راه‌هایی برای جلب نظر ویکی قبل از مصاحبه با رسانه‌ها است.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7660868”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p4″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Prime، Clip، Web، Web Only”، ” cs_ucfr “:” “}},” dfp “: {” adTagUrl “:”

او قبلاً یکی را کشته است.

ویکی وایت در 29 آوریل کیسی وایت را از بازداشتگاه لادردیل بیرون آورد و مدعی شد که در دادگاه ارزیابی سلامت روانی داشته است، قرار ملاقاتی که محققان دریافتند هرگز در پرونده نبوده است.

به گفته مقامات، کیسی وایت هنگام فرار از زندان به قتل اعتراف کرد و در انتظار محاکمه برای چاقو زدن وحشیانه بود. وایت قبلاً برای یک جنایت خشونت آمیز در سال 2015 از جمله حمله به خانه، سرقت اتومبیل و تعقیب و گریز پلیس گذرانده بود.

سینگلتون گفت: “او قبلاً یکی را کشته است، می دانید، بنابراین او با مجازات اعدام روبرو است، بنابراین او مطلقاً چیزی برای از دست دادن ندارد.” “اگر او [Vicky White] به او تبدیل می‌شود یا سرعتش را کاهش می‌دهد، من فکر می‌کنم او می‌تواند به او آسیب جدی برساند، حتی او را بکشد.»

مقامات هشدار داده اند که او بسیار خطرناک است.

خدمات مارشال های ایالات متحده

سناریوی عشق قفل شده

محققان معتقدند کیسی وایت و ویکی وایت “رابطه خاصی” داشتند که حداقل برای دو سال ادامه داشت. آنها می گویند که این زوج اغلب از طریق تلفن صحبت می کردند. زندانیان گزارش دادند که ویکی وایت به کیسی وایت توجه و غذای اضافی می‌کرد.

دکتر. پپر شوارتز، استاد جامعه‌شناسی در دانشگاه واشنگتن و مشاور در برنامه «در نگاه اول متاهل»، می‌گوید این اولین باری نیست که یک سناریوی عشقی محبوس شده اتفاق می‌افتد. او می‌گوید که اغلب زندانیان افرادی را که اعتماد به نفس پایینی دارند، اصلاح می‌کنند.

“این نوع چیزها قبلا اتفاق افتاده است. این اولین بار نیست که چنین سناریویی اتفاق می افتد. مردی برای جنایات بزرگ در آنجا، زنی که به نوعی به زندان وابسته است و او را اصلاح می کند. به او می گوید که چقدر خاص است. او در مورد اینکه چگونه قاب شده است صحبت می کند، چگونه هیچ کس او را باور نمی کند، اما او و چقدر شگفت انگیز است. و هیچ کس مثل او از او قدردانی نمی کند. و او شروع به باور می کند که او بی گناه است، یا تحریک شده است، می دانید، و به نوعی توجیه شده است، هر چه که باشد، بیشتر او را قاب کرده اند، یا او مرد خوبی است که تا آخر عمر در زندان می پوسد، اما او توانست او را نجات دهد و او برای او چیزی می شود که به او نشان می دهد که او چه آدم خوبی است و می تواند قهرمان زندگی خودش باشد. و او می تواند این بی عدالتی بزرگ را نجات دهد وگرنه او هم روح اوست. او عشق زندگی اوست او باید او را نجات دهد آنها باید با هم باشند، همه چیز دراماتیزه می شود. و دید او نسبت به خودش تغییر می کند. و او به او کمک می کند و او را مرتب می کند تا همدست او شود. فلفل توضیح داد.

دکتر. پپر می‌گوید این بسیار رایج است که زنان پشت میله‌های زندان عاشق مردان شوند و توضیح می‌دهد که فردی که تنها است گاهی اوقات می‌تواند به سوی افراد زندان کشیده شود.

دکتر دکتر “متأسفانه، بسیار رایج است که زنان عاشق شوند، حتی با افرادی ازدواج کنند که مادام العمر به قتل محکوم شده اند.” فلفل گفت. “چه چیزی امن تر از کسی که پشت میله های زندان است؟ تو برای آنها همه چیز هستی هر چیزی که آنها نیاز دارند، هر احساسی که دارند، شما گیرنده یا دهنده آن هستید. و اینجاست که نظافت به میان می آید.”

او می‌گوید بعید است که ویکی مغز متفکر این فرار باشد، و خاطرنشان کرد که کیسی وایت چیزی برای از دست دادن ندارد و ویکی وایت همه چیز برای از دست دادن داشت.

او همه چیز برای از دست دادن دارد. او شغل خود را از دست خواهد داد، او امنیت خود را از دست خواهد داد. حتی اگر فانتزی هم داشته باشد، آن‌ها تا 50 سال آینده به جزایری در دریای کارائیب می‌رسند، سالم و سلامت. او هر رابطه دیگری را که برایش مهم است ترک خواهد کرد. اکنون، او ممکن است سیستم را کشف کرده باشد، زیرا او در سیستم کار می کند، در مورد اینکه چه چیزی به او کمک می کند از آنجا خارج شود. اما می دانید، جعل قرار ملاقات با پزشک آنچنان نقشه مغزی نیست. او آشکارا برای آن آماده است، او می دانست که به پول نقد زیادی نیاز دارد. او به سرعت از خانه خود خلاص شد از آنچه من می دانم. این یک طرح است. این یک انگیزه ناگهانی نیست، اما من آن را برعکس نمی بینم، “دکتر. فلفل گفت.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7660974”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p5″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Clip, Web, Dan Abrams Live, Publish”, “cs_ucfr”: “”}}، “dfp”: {“adTagUrl”: ”

رابین کی میلر، افسر سابق اصلاحات شهر نیویورک می گوید که زندانیان مرد همیشه سعی می کنند افسران اصلاحی زن را اغوا کنند.

آنها شروع می کنند به شما چیزهایی می گویند مانند موهای شما زیبا به نظر می رسد، پیراهن شما خوب است، آنها چیزهای کوچکی می گویند. آنها از شما خواهند خواست که می توانید چیزی برای آنها بیاورید، “میلر گفت.

او می‌گوید که درخواست‌ها زمانی که رفتار یک افسر اصلاحات را تجزیه و تحلیل می‌کنند، کم شروع می‌شوند.

“آنها ما را مطالعه می کنند. آنها هر روز شما را تماشا می کنند. آنها به صحبت افسران در مورد شما گوش می دهند. آنها مراقب رفتار شما هستند. آنها مراقب رفتار شما هستند. آنها به معنای واقعی کلمه شما را مطالعه می کنند، بنابراین می توانند از نحوه صحبت شما با آنها یا نحوه برخورد با خودتان متوجه شوند.

او می‌گوید لحظه‌ای که یک افسر اصلاح‌طلب نگهبان خود را ناامید می‌کند، زندانیان می‌توانند بگویند آسیب‌پذیری دارند که ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد.

زمانی که یک زندانی یا یک فرد زندانی شما را وادار می کند که کاری برای آنها انجام دهید، خواه وارد کردن مواد مخدر، سیگار یا هر چیز دیگری باشد، رابطه تغییر می کند. وقتی اعتماد شما را به دست آوردند، زمانی که شما را مجبور به انجام هر کاری کردند، اکنون مالک شما هستند. بنابراین اگر با یک زندانی فرار می کنید، مانند این مورد، او اکنون صاحب او شده است. او باید اساساً هر کاری که او می گوید انجام دهد. اکنون احتمالاً از اوه، او دیوانه وار عاشق دیدن او برای هیولایی است که واقعاً هست، “میلر گفت.

“آنها می توانند هر جا باشند”

کلانتر سینگلتون می گوید که کیسی وایت و ویکی وایت می توانند در هر جایی باشند، با شش ساعت شروع کار قبل از شروع تحقیقات مقامات در مورد ناپدید شدن آنها در 29 آوریل. در حال حاضر، افسران مجری قانون به دنبال سرنخ های متعدد هستند و امیدوارند که آنها به نتیجه برسند.

«بدیهی است که ویکی، که 17 سال در این حرفه بوده، بارها این سناریو را در طول حرفه‌اش دیده است و می‌داند که همیشه چگونه به پایان می‌رسد. ما می خواهیم او را بگیریم. آنها دستگیر می شوند و به زندان بازگردانده می شوند و با اتهاماتی که اکنون با آنها روبرو هستند روبرو خواهند شد.

محققان می گویند که کیسی وایت و ویکی وایت مسلح و بسیار خطرناک هستند و یک تفنگ ساچمه ای و یک تفنگ به سبک AR-15 حمل می کنند. از هر کسی که این جفت را می‌بیند خواسته می‌شود به آنها نزدیک نشود یا با آنها ارتباط برقرار نکند، بلکه بلافاصله با 911 تماس بگیرد.

[ad_2]