زندانی فراری کیسی وایت به آلاباما بازگشت

[ad_1]

(NewsNation) – زندانی فراری کیسی وایت اکنون به آلاباما بازگشته است. مظنون قتل و فراری سابق در دادگاه ویژه حاضر شد.

ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل، گفت قاضی سه شنبه شب برای محاکمه وایت در حالت آماده باش قرار گرفت.

هنگامی که او وارد دادگاه شد، خبرنگاران از کیسی وایت پرسیدند که آیا ویکی وایت، افسر فقید اصلاحات متهم به کمک به فرار او را دوست دارد، اما او پاسخی نداد.

پس از پایان جلسه، سینگلتون گفت وایت سپس به اداره اصلاح و تربیت آلاباما برده خواهد شد، نه اینکه بازرسان زندان شهرستان بگویند او در 29 آوریل با کمک ویکی وایت از آنجا فرار کرده است.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7673163”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p1″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “نقشه برداری”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “”، “cs_ucfr”: “”}}، “dfp”: {“adTagUrl”: ”

وایت از ایوانسویل، ایندیانا به فلورانس، آلاباما منتقل شد، جایی که روز دوشنبه پس از یک تصادف واژگون دستگیر شد.

بازرسان متوجه شدند که این زوج 29000 دلار پول نقد، چهار اسلحه و یک تفنگ AR-15 به همراه داشتند. به گفته کلانتر دیو ویدینگ، دیو ویدینگ، شهرستان واندربورگ، زمانی که دستگیر شدند، آنها برای تیراندازی آماده شده بودند.

پس از ردیابی آنها از طریق سه ایالت، سرویس مارشال های ایالات متحده، کیسی وایت و ویکی وایت را به متل روبروی دفتر کلانتر در ایوانسویل در روز دوشنبه تعقیب کرد. این دو با دیدن مقامات آنجا به راه افتادند که مارشال های ایالات متحده و کلانتر شهرستان واندربورگ را در تعقیب و گریز رهبری می کردند که به تصادف واژگونی منجر شد که توسط مانور گودال توسط بازرسان آغاز شد.

بازرسان می گویند ویکی وایت در محل حادثه به خود شلیک کرد و به سرعت به بیمارستان منتقل شد. استیو لاک یر، پزشکی قانونی شهرستان واندربورگ، به یکی از زیرمجموعه های NewsNation تایید کرد که ویکی وایت بر اثر خودکشی درگذشت.

Wedding گفت که کیسی وایت از مرگ ویکی وایت که مقامات گفتند او در دو سال گذشته رابطه خاصی با او داشته است، هیچ پشیمانی نشان نداد. ویدینگ گفت که کیسی وایت همچنین پس از دستگیری به بازرسان گفت که “احتمالاً قرار بود با تیراندازی هر دوی آنها جان خود را از دست بدهند.” کلانتر ادامه داد که سقوط ناشی از یک مانور گودال احتمالا “جان بسیاری را نجات داده است.”

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7673160”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p2″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Banfield، Clip، Web، Publish”، “cs_ucfr” ” “:” “}},” dfp “: {” adTagUrl “:”

ویدینگ سه شنبه شب در برنامه «بانفیلد» از NewsNation گفت: «ما معتقدیم که آنها اتاق 150 را برای همیشه ترک می کردند و به جای دیگری سفر می کردند.

ویدینگ همچنین گفت که معتقد است این زوج یک وسیله کمپینگ با خود داشتند.

در زمان فرار، کیسی وایت به دلیل یک چاقو کشی مرگبار به قتل متهم شد و در حال گذراندن حکم 75 ساله برای جنایت سال 2015 بود که شامل حمله به خانه، سرقت ماشین و تعقیب و گریز پلیس بود.

سینگلتون با اشاره به مادر ویکی وایت در برنامه “بانفیلد” از NewsNation گفت: “من با مادرش صحبت کردم. مادرش در چند روز گذشته به شدت مضطرب بود و بسیار استرس داشت.”

سینگلتون اضافه کرد: “آنها افراد خوبی هستند و می دانید، آنها هم مثل بقیه ما شوکه شده اند که دخترش چنین کاری انجام می دهد.”

معلوم نیست پولی که کیسی و ویکی در جریان تعقیب و گریز پلیس پشت سر گذاشتند به چه کسی خواهد رسید، با این حال، به گفته سینگلتون، مادر کیسی احتمالاً نفر بعدی در صف پس از آزادی خواهد بود.

[ad_2]