زنان کارآفرین برای بهبود اقتصادی آمریکا حیاتی هستند

[ad_1]

همانطور که ما ماه تاریخ زنان را جشن می گیریم، مهم است که یک قدم به عقب برداریم و تا چه حد زنان کارآفرین پیشرفت کرده اند را تحسین کنیم. در سال 2019، مشاغل تحت مالکیت زنان بیش از 10 میلیون کارگر را استخدام کردند و 1.8 تریلیون دلار سود به دست آوردند. امروزه، تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها در حال افتتاح کسب‌وکارهای جدید با نرخی بی‌سابقه هستند – تنها در سال گذشته 5.4 میلیون درخواست تجاری جدید وجود داشت. ما می دانیم که مشاغل تحت مالکیت زنان عامل اصلی این رشد هستند، به ویژه مشاغلی که متعلق به زنان اقلیت هستند.

در حالی که رشد اقتصادی تاریخی وجود داشته است، هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد. من خودم به عنوان یک کارآفرین، به خوبی می‌دانم که راه‌اندازی یک کسب‌وکار با چه چالش‌هایی همراه است و کمک‌ها چقدر دور از دسترس هستند. با این همه گیری، به ویژه برای بسیاری از زنان کارآفرین دشوار بوده است. از بسیاری جهات، نابرابری های از قبل موجود در اقتصاد ما را تشدید کرده است، که باعث شد زنان کارآفرین به دنبال مردان در مالکیت تجاری باشند. در سال 2019، 20 درصد از کل شرکت های کارفرما، مشاغل متعلق به زنان بودند. زنان صاحب مشاغل در تمام گروه‌های جمعیتی در مقایسه با صاحبان مشاغل مرد کمتر حضور دارند.

نابرابری اقتصادی بر تمام جنبه های کیفیت زندگی زنان تأثیر می گذارد. داده‌ها نشان داده‌اند که بر توانایی زنان برای رقابت و مشارکت عادلانه در بازار، دستیابی به سرمایه و منابع و مشارکت در تصمیم‌گیری اقتصادی در تمام سطوح حکومت تأثیر می‌گذارد.

علیرغم سختی‌های ناشی از همه‌گیری، داده‌های اداره کار ایالات متحده نشان می‌دهد که بیش از یک میلیون شرکت کارفرمای جدید بین مارس 2020 تا مارس 2021 افتتاح شده است. تعداد زنانی که خوداشتغالی را به عنوان شغل اصلی خود ذکر کرده‌اند، افزایش یافته است. طبق نظرسنجی اداره سرشماری، بیش از 200000 نفر از سال 2019 تا 2020. این نشان می دهد که ورود زنان به جامعه کارآفرینی افزایش یافته است.

در SBA، تحت رهبری مدیر ایزابلا کاسیاس گوزمان، ما درک می کنیم که زنان هستند و باید همچنان در خط مقدم بهبودی ما باشند. از زمان روی کار آمدن پرزیدنت بایدن، حمایت از صاحبان مشاغل زن در اولویت بوده است، زیرا SBA میلیاردها کمک مالی به میلیون ها کسب و کار کوچک تحت رهبری زنان از طریق طرح نجات آمریکایی و سایر برنامه های SBA ارائه کرده است.

برنامه آزمایشی ناوبری جامعه SBA، یکی دیگر از ابتکارات طرح نجات آمریکایی، با ارائه 27 کمک هزینه از 51 کمک هزینه ناوبری به زنان کارآفرین، کمک به حفظ زنان در خط مقدم است. علاوه بر این، SBA همچنین تغییرات جدید اصلاحات قراردادی را دنبال کرده است تا زمینه بازی را هموار کند و دسترسی صاحبان مشاغل زنان به فرصت‌های قرارداد فدرال را افزایش دهد.

در حال حاضر، SBA بزرگترین شبکه مراکز تجاری زنان (WBC) در تاریخ SBA را تأمین مالی و پشتیبانی می کند، با بیش از 140 مرکز که به جوامع مختلف در 49 ایالت و پورتوریکو خدمات می دهند – و این تعداد در حال افزایش است.

در سال 2021، SBA مفتخر بود که در تلاش برای حمایت از زنان رنگین پوست مشتاق، تعداد WBC های تامین شده در پردیس های کالج ها و دانشگاه های تاریخی سیاهپوست را دو برابر کند، و به زودی چندین WBC را در موسسات خدمت به اقلیت ها اعلام خواهیم کرد.

در سال 2021، SBA برای کمک به زنان کارآفرین برای زنده ماندن از اثرات همه‌گیری، 14 پروژه نمایشی تاب‌آوری و بازیابی را به مبلغ 2.7 میلیون دلار تأمین مالی کرد. و همین ماه گذشته، SBA همچنین فصل جدیدی را در پلتفرم دیجیتال Ascent ما به نام Journey 6 اعلام کرد که بر آموزش صاحبان مشاغل زنان در مورد مشارکت در قراردادهای دولتی متمرکز است.

در این ماه، زنان کارآفرین همچنان در مرکز صحنه خواهند بود، زیرا SBA میزبان اجلاس کسب و کار زنان در سال 2022، 28 تا 30 مارس است، تا همه دستاوردها و مشارکت های خود را جشن بگیرند. از آنجایی که تعداد زنان کارآفرین به سطوح بی‌سابقه‌ای افزایش می‌یابد، SBA مشتاقانه منتظر ادامه تلاش‌های ما برای ارائه حمایت از زنان صاحب کسب‌وکار است که برای پیشرفت و ارائه کمک‌های ما به زنان در جوامع مختلف در سراسر آمریکا نیاز دارند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]