زنان قابل توجه: آشپزخانه مری

[ad_1]

شهرستان کپیا، خانم. (WJTV) – به زودی، کمپ کاماسا. پس از تکمیل، بیش از 400 هکتار در شهرستان Copiah تنها اردوگاه کاملاً قابل دسترس در طول سال می سی سی پی برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به بیماری های جدی، چالش های جسمی، ذهنی و عاطفی و سایر نیازهای ویژه خواهد بود.

Kasmassa یک کلمه Choctaw است که به معنای سخت ایستادن در برابر ناملایمات و عدم تسلیم شدن است.

و این کمپینگ‌های ما را توصیف می‌کند. ما این کلمه را دوست داریم.

نیروی محرکه این پروژه 27،000،000 دلاری، آشپزخانه ها است که اشتیاقش پس از تشخیص سرطان یکی از فرزندانش آغاز شد، زنده ماند و بعداً توانست در اولین کمپ رنگین کمان ایالتی که مخصوص کودکان مبتلا به سرطان بود شرکت کند.

سال‌ها بعد در سال 2009، او بنیاد غیرانتفاعی 501 (c) 3 را تشکیل داد و شروع به جمع‌آوری پول و آگاهی از طریق فروش کتاب‌های آشپزی از صندوق عقب ماشینش در بازارها و جشنواره‌ها کرد.

کیچنز گفت: «به مدت یک سال هر شنبه به جایی می‌رفتیم، کتاب‌های آشپزی می‌فروختیم، ادبیات پخش می‌کردیم و به مردم درباره کارهایی که انجام می‌دادیم می‌گفتیم.

تا ژانویه 2013، زمین خریداری شد. برای پاکسازی زمین و شروع ساخت و ساز، آشپزخانه ها به نیروی هوایی، ارتش، تفنگداران دریایی و نیروی دریایی نیاز دارند. و او آنها را گرفت.

نیاز به یک سفر به واشنگتن داشت، اما ارزشش را داشت. وزارت دفاع گفت که این پروژه عالی برای برنامه آموزشی آمادگی نوآورانه آنها بود.

یکی از فرماندهان نیروهای ذخایر هوایی گفت: «این به ما امکان می‌دهد به جامعه برویم و نیروهای هوایی و سربازان خود را در زمینه‌های شغلی خود، که تجارت و صنایع دستی، لوله‌کش و برق‌کار است، آموزش دهیم.

سریع به ژانویه 2018 بروید، زمانی که کار شروع شد و تمام نشده است. هزاران سرباز در طول سال‌ها آمده‌اند و همچنان به این کار ادامه می‌دهند و وزارت دفاع هزینه نیروی کار و همچنین هزینه اجاره ماشین‌آلات عظیم مورد نیاز برای تکمیل اردوگاه را پرداخت می‌کند.

بنیاد سخت ترین کودکان می سی سی پی هزینه تمام مصالح ساختمانی را پرداخت می کند. آشپزخانه‌ها مطمئن شدند که سربازان می‌دانند این کار را برای چه کسی انجام می‌دهند.

ما بچه‌هایی در این منطقه داریم که مبتلا به دیستروفی عضلانی هستند، بچه‌هایی که نابینا هستند، بچه‌هایی با ناتوانی ذهنی، و آنها را ملاقات کرده‌اند. آنها می آیند تا آنها را ببینند در حالی که اینجا هستند و این برای آنها بسیار مهم است.”

مهمان نوازی جنوبی رایگان است.

کیچنز گفت: «آنها هفته ای یک بار در حالی که در می سی سی پی هستند یک غذای جنوبی می خورند.

کمپ کاماسا قصد دارد در سال 2024 اولین اردوگاه های خود را داشته باشد و به نسل های بعدی خدمت کند.

[ad_2]

Leave a reply