زنان بیش از هر زمان دیگری به دنبال کارآفرینی هستند. بیایید برای حفظ آن کار کنیم.

[ad_1]

هر سال، وقتی تقویم به ماه مارس می رسد و همه ما ماه تاریخ زنان را جشن می گیریم، لحظه ای به یاد می آورم که بخشی از یک طبقه خاص و رو به رشد از صاحبان مشاغل کوچک هستم. به راحتی می توان فراموش کرد که من فقط چند سال زودتر به دنیا آمدم، شاید نتوانم شرکت خودم را به طور مشترک پیدا کنم. در واقع، تعداد زنانی که کسب و کار دارند تنها در 50 سال گذشته 3000 درصد افزایش یافته است.

با پیدا کردن مشاغل خود، زنان به دنبال رویاهای خود می‌روند، پول خود را به دست می‌آورند، رئیس خود می‌شوند و دنیایی را می‌سازند که در آن زنان در نهایت احترام و فرصتی را که همیشه سزاوار آن بوده‌اند به دست آورند. این یک چیز قدرتمند است!

با وجود زنان در قلب اکثریت جدید کارآفرینان، Hello Alice از نزدیک چالش ها، نیازها و احساسات صاحبان مشاغل کوچک زن را دنبال می کند. آخرین بررسی دمای ما از داده‌های مالک ناشناس و دیدگاه‌های نظرسنجی از نزدیک به 400000 زن در Hello Alice استخراج شده است. به طور خلاصه: آینده برای کارآفرینان زن روشن به نظر می رسد – اما تضمین نشده است.

همانطور که جشن ماه تاریخ زنان را ادامه می دهیم، در اینجا سه ​​نکته مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشیم تا دنیایی را تضمین کنیم که در آن هر دختری مانند هر پسر دیگری فرصتی برای دنبال کردن رویاهای خود داشته باشد.

این بیماری همه گیر در واقع باعث افزایش زیادی در کارآفرینی، به ویژه برای زنان شد.

برای مدتی، به نظر می رسید که آسمان در حال سقوط است زیرا همه گیری زنان را به تعداد بی سابقه ای از نیروی کار بیرون راند. تنها یک سال پیش بود که پس از ثبت پایین‌ترین سطح مشارکت نیروی کار در بین زنان در یک نسل، درباره احتمال «اصلاح او» نوشتم، عمدتاً به دلیل این واقعیت است که زنان با مسئولیت‌های مراقبتی در طول تعطیلی همه‌گیری دست و پنجه نرم می‌کنند. فازها . سپس به اصطلاح «استعفای بزرگ» آمد که در آن کارگران به دسته دسته دسته دسته از شرایط زیر سطح کار خود کنار می‌کشیدند تا فرصت‌های دیگری از جمله کارآفرینی را دنبال کنند.

هر دو روند موجی از کسب و کارهای کوچک جدید ایجاد کرده است. آمارهای سرشماری نشان می دهد که ایالات متحده سال 2021 را با ایجاد کسب و کار در بالاترین حد خود به پایان رساند. داده‌های Hello Alice از این پشتیبانی می‌کنند، به طوری که 30٪ از کل مشاغل کوچک در پلتفرم ما در طول سال‌های همه‌گیری تاسیس شده‌اند. بهترین از همه: ما دریافتیم که زنان با نرخ قابل توجهی بالاتر از مردان شرکت‌هایی را تأسیس می‌کنند.

همانطور که پیش بینی شده بود، کارآفرینی به عنوان قایق نجاتی عمل کرده است که همه – به ویژه زنان – در زمان تحولات به آن روی می آورند. این مشاغل جدید استعدادهای زنان را مهار می کنند، مشاغل جدید ایجاد می کنند و راه حل هایی ارائه می دهند که جوامع و زندگی ما را بهتر می کند. در آینده، کار پرورش این بذرهای استقلال اقتصادی خواهد بود تا زنان بتوانند خود را حفظ کنند، سقف های شیشه ای را بشکنند و شکاف فرصت را یک بار برای همیشه ببندند.

کارآفرینان زن از حالت بحران به حالت رشد رفته اند.

هر روز ممکن است مانند یک بحران جدید احساس شود. بین انواع جدید کروناویروس، مسائل زنجیره تامین، تورم و اکنون ناآرامی های جهانی، صاحبان مشاغل کوچک مجبورند خود را با شرایط بی سابقه وفق دهند. کارآفرینان جدید، که بسیاری از آنها زن هستند، اکنون با چالش چرخش کسب و کار نوپای خود به دور از خطر و به سمت فرصت مواجه هستند. به طور شگفت انگیزی، به نظر می رسد که صاحبان مشاغل کوچک زن در این امر موفق بوده اند. بر اساس داده‌های Hello Alice، فعالیت‌های روزانه به عنوان یکی از نگرانی‌های اصلی برای زنان مالک کاهش یافته است، از 27 درصد در اوایل سال 2020 به کمتر از 10 درصد در پایان سال 2021.

یکی از نکات مهم این است که زنان به سادگی وفق داده اند تا زیرک تر شوند. آنها به‌جای اینکه روی آخرین بحران تمرکز کنند، به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت هستند. زنان به ما گفتند که دغدغه اصلی آنها رشد، بازاریابی، استخدام و افزایش سرمایه است – نه بقا. ما باید به ذهنیت رشد زنان با فرصت های رشد پاداش دهیم. فقط خرید کوچک نکنید. از خانم ها خرید کنید درباره فرصت‌هایی مانند برنامه‌های کاتالیزور دیجیتالی تقسیم‌شده، کمک هزینه‌های صندوق سرمایه‌گذاری بی‌باک، و کمپ تقویت کسب‌وکار کوچک Hello Alice که به کارآفرینان زن آینده‌دار مشاوره می‌دهد و سرمایه‌گذاری می‌کند، صحبت کنید.

در نهایت: زنان خوشبین هستند که آسمان آبی در پیش است. همین الان روی آینده آنها سرمایه گذاری کنیم.

در حال حاضر، تهدید ویروس کاهش یافته است و خوش بینی کسب و کار دوباره بازگشته است. در مجموع، 81 درصد از صاحبان زن به ما گفتند که انتظار دارند کسب و کارشان در سال 2022 رشد کند. اما این تنها در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که به یافتن راه‌هایی برای ارتباط آن‌ها با سرمایه‌ای که برای زنده ماندن نیاز دارند و عبور از بحران بعدی که در حال حاضر در راه است، ادامه دهیم. راهش

من سن را تحسین می کنم. جونی ارنست (R-Iowa) به خاطر تعهدش برای ارائه لایحه ای که زنان را به دسترسی بیشتر به صندوق سرمایه گذاری مخاطره آمیز اداره مشاغل کوچک می دهد. به عنوان بخشی از جنبش سال کسب و کار کوچک، شرکت من به ارتباط زنان با کمک های مالی و وام هایی که برای موفقیت نیاز دارند ادامه می دهد.

زنان بی‌شماری تاکنون توانسته‌اند از جهنم و آب‌های بالا عبور کرده و کسب‌وکار خود را ایجاد کنند. بیایید با ادامه حضور و حمایت از آنها به این سرسختی پاداش دهیم!

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]