زلنسکی رئیس جمهور اوکراین تنها در 2 جمله راه عالی برای گرفتن هر تصمیم مهمی را آشکار کرد.

[ad_1]

وارد ادارات دولتی شوید و گهگاه عکس های رسمی را روی دیوار خواهید دید. گاهی از رئیس جمهور. یا فرماندار گاهی حتی یک سیاستمدار محلی.

واضح است که عکس برای الهام گرفتن است. به منظور تشویق. به عنوان یادآور اقتدار و رهبری باشد.

اما اگر ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین راه و روش خود را داشته باشد، تصویر او هرگز روی دیوار هیچ دفتری ظاهر نخواهد شد.

استدلال او ساده است. با افرادی که به آنها اهمیت می دهید تصمیم بگیرید و این تصمیمات احتمالاً تصمیمات خوبی خواهند بود. شما طوری رفتار خواهید کرد که باعث افتخار آنها شود. شما به روشی که آنها تایید می کنند واکنش نشان خواهید داد. شما به احتمال زیاد – در گفتار و کردار – فردی هستید که می خواهید باشید.

زیرا در این صورت تصمیمات شما از ملاحظات کمتری مانند خودخواهی یا مصلحت فراتر خواهد رفت.

مانند زمانی که دولت آمریکا پیشنهاد تخلیه زلنسکی از کیف را داد. زلنسکی پاسخ داد: «مبارزه اینجاست. “من به مهمات نیاز دارم، نه سواری.”

مانند زمانی که کرملین در آستانه تهاجم خود توجیهاتی ارائه کرد. زلنسکی به جای اینکه مانند یک سیاستمدار صحبت کند، مانند یک فرد پاسخ داد. او گفت: «به شما گفته شده است که من (منطقه) دونباس را بمباران خواهم کرد. “بمب چی؟ ورزشگاهی که من و بچه های محلی در یورو 2012 تیممان را تشویق می کردیم؟ باری که وقتی آنها باختند در آن نوشیدنی می نوشیدیم؟ لوهانسک، جایی که مادر بهترین دوستم زندگی می کند؟”

درست است، بعید است که عکس یک سیاستمدار روی دیوار خود داشته باشید. یا عکسی از نمادهای کارآفرینی مانند کوبان، بافت، برانسون یا بزوس. اما ممکن است عکس ها یا تصاویری برای الهام گرفتن داشته باشید. تعطیلاتی که روزی امیدوارید بگذرانید. ماشینی که روزی امیدوارید بخرید. تصاویری از نتایج با هدف ایجاد انگیزه و الهام بخش.

که اگر برای شما کار کند، عالی است.

اما در نظر داشته باشید که عکسی از شخص یا افرادی که دوستشان دارید در مکانی قرار دهید – یا جابجا کنید. روی میز شما کنار مانیتورت روی دیوار درست روبروی شما.

از آن عکس برای اطلاع از تصمیمات خود استفاده کنید. از خود بپرسید که آیا آن شخص یا افراد به آنچه شما می گویید افتخار می کنند؟ اگر آنها به کاری که شما انجام می دهید افتخار کنند. اگر آن‌ها به نوع آدمی که اعمال شما نشان می‌دهد، افتخار می‌کنند.

از آن عکس استفاده کنید تا نه آنچه می خواهید داشته باشید، بلکه به یاد شخصی که می خواهید باشید.

این کار را انجام دهید و تقریبا همیشه تصمیم درستی خواهید گرفت.

زیرا شما آن را به دلایل درستی خواهید ساخت.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]