رکورد جدید ایالتی برای تمساح ماده که توسط شکارچیان مدیسون ثبت شد

[ad_1]

ریگلند، خانم (WJTV) – در 28 آگوست، دو شکارچی تمساح می سی سی پی، جیم دنسون و ریچی دنسون، از مدیسون، رکورد جدید ایالتی برای طولانی ترین تمساح زن را به دست آوردند.

طبق گفته اداره حیات وحش، ماهیگیری و پارک ها می سی سی پی (MDWFP)، تمساح در رودخانه پرل در حدود پنج مایلی شمال مخزن راس بارنت کشته شد. طول تمساح 10 فوت و 2 اینچ بود.

ریکی فلینت، هماهنگ کننده برنامه تمساح، برای MDWFP، گفت که این رکورد ایالتی همچنین رکورد جهانی طولانی ترین تمساح وحشی ماده آزاد را که در سال 1984 در ایالت فلوریدا اندازه گیری شد. این رکورد اخیرا در فلوریدا در سال 2021 شکسته شد. با تمساح ماده که 10 فوت 6.75 اینچ اندازه داشت.

علاوه بر این، تمساح قبلاً توسط MDWFP در سال 2009 دستگیر شده بود و با عنوان “زرد 410” برچسب گذاری شده بود.

ما این تمساح را در 11 ژوئن 2009 به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی برچسب گذاری کردیم. در آن زمان، تمساح دقیقاً 10 فوت و 2 اینچ اندازه داشت و در فاصله 100 یاردی از جایی که دنسون ها تمساح رکورد را کشتند، دستگیر شد.”

هدف این پروژه تحقیقاتی به دست آوردن اندازه‌گیری‌های بیولوژیکی و اطلاعات مکان است به این امید که شکارچیان تمساح ممکن است روزی تمساح‌هایی را که قبلاً برچسب‌گذاری شده‌اند را بازیابی یا برداشت کنند تا در مورد حرکات تمساح و سرعت رشد بیشتر بدانند.

از سال 2007، بیش از 800 تمساح در می سی سی پی دستگیر شده و برچسب گذاری شده اند.

فصل شکار تمساح در آبهای عمومی 2022 در می سی سی پی در روز جمعه، 26 اوت، در ظهر افتتاح شد، ظهر روز دوشنبه 5 سپتامبر بسته خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply