رژه جشن تولد MLK در جکسون برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – چیزی که 40 سال پیش به عنوان یک موتورسیکلت آغاز شد، به رژه‌هایی در جکسون تبدیل شد که مشتاقانه‌ترین آنها بودند.

رژه جشن تولد مارتین لوتر کینگ چیزی فراتر از یک سرگرمی است. برای کسانی که در جامعه جورج تاون زندگی می کنند، این یادآور تمام فداکاری های دکتر است. مارتین لوتر کینگ ساخته است.

“بچه ها باید بدانند. من تقریباً مطمئن هستم که آنها نمی دانند که آنها همیشه نمی توانستند دور هم جمع شوند و اینطور برقصند. آنها همیشه نمی توانستند به مدارس مختلط بروند. آنها با آنها ترکیب شده اند. یک مربی رقص گفت: آنها باید چیزهایی را بدانند که دکتر کینگ و تیمش امروز برای بچه ها انجام دادند.

به گفته کنت استوکس، عضو شورای برگزارکننده رژه، این رژه تقریباً چهار دهه است که ادامه دارد.

به عنوان کسی که سال به سال با تماشای رژه بزرگ شد، یک دختر در نهایت شانس خود را برای شرکت پیدا کرد.

یکی از شرکت کنندگان برای اولین بار گفت: “این واقعاً برای من خوب است زیرا مدت زیادی است که می خواهم این کار را انجام دهم و می خواهم از او تجلیل کنم.”

استوکس امیدوار است که کار او به عنوان یک کاتالیزور برای نسل بعدی باشد. در حال حاضر، او به قدردانی از تدریس غیر خشونت آمیز دکتر ادامه خواهد داد. شاه با راهپیمایی علیه خشونت.

“انرژی که قبلا داشتم، آن را ندارم. این جوانان خواهند توانست آن را بسازند. همین است. ما خوشحالیم که اینجا هستیم. همه این جوانان آن را می بینند. ما از همه شما تشکر می کنیم. استوکس گفت: ما یک راهپیمایی علیه خشونت خواهیم داشت. ما یک راهپیمایی “خشونت را متوقف کنید” را در روز یکشنبه برگزار خواهیم کرد.

ترکیب برای راهپیمایی یکشنبه از ساعت 14:00 در خانه مدگار اورز آغاز می شود. راهپیمایی در کتابخانه مدگار اورز به پایان خواهد رسید.

[ad_2]

Leave a reply