“روتین EDM” روزانه 3 مرحله ای شما را در تمام طول روز متمرکز و پرانرژی نگه می دارد. شما در حال انجام بیشتر آن هستید

[ad_1]

مشکل اکثر روتین ها؟ فرزندخواندگی. و خب زمان اوه همچنین، علاقه. بسیار خوب، چند مشکل در روال‌های «بهتر انجام بده، بهتر باش» وجود دارد – که به طور فصیحی توسط مارینا کورن در آتلانتیک شرح داده شده است.

با این حال، اگر روال شما کاری باشد که قبلاً انجام می دهید، چه؟ ممکن است چند قطعه گم شده باشد، توجه داشته باشید، اما ساختار وجود دارد – حرکات آنجا هستند. فقط کافی است چند ترفند انجام دهید و تاثیرات ریپل را در روز ببینید.

این احتمالاً موسیقی به گوش بسیاری از رهبران تجاری مضطرب است که روزهایشان توسط جلسات و کارهایی که فضای زیادی برای تغییر یک روال جدید دیکته می شود، دیکته می شود.

به همین دلیل است که من روی روتینی که بر فعالیت‌هایی که قبلاً انجام می‌دهم تکیه می‌کند – واقعاً چیزهای اساسی. من آن را “روتین EDM” می نامم. در اینجا نحوه تجزیه آن آمده است:

  • بخور همه ما در طول روز برای غذا خوردن وقت می گذاریم. سوال این است که ما چه می خوریم؟ من عادت دارم برای صبحانه شکر، ناهار کربوهیدرات و یک شام در یخچال بخورم. بنابراین، من تغییرات نسبتاً آسانی ایجاد کردم.

همانطور که گزارش‌ها نشان داده‌اند، پروتئین در AM نقش کلیدی دارد (به هوشیاری و فعالیت مغز کمک می‌کند)، بنابراین مافین بیش از حد شیرین خود را به ماست و انواع توت‌ها تغییر دادم. فقط موضوع تغییر سفارشم در کافی شاپ بود. ناهار – که اغلب در حین حرکت سرو می‌شود – یک محور آسان برای سالاد بود و شام هنوز هم یک تمرین آماده در یخچال است، اما من شروع به ذخیره کردن سبزیجات تازه و گوشت بدون چربی بیشتری کرده‌ام تا چیدنم سالم‌تر باشد.

  • بنوشید. ممکن است آشنا به نظر برسد: قهوه، قهوه، قهوه. ساعت مبارک شراب با شام. خواب. شاید هر روز اینطور نباشد، اما غیر معمول نیست، درست است؟ صبح‌ها با کافئین سوخت می‌کنید، با الکل آرام می‌گیرید، اغلب نوشیدن آب را فراموش می‌کنید و قبل از اینکه بتوانید عدم تعادل را برطرف کنید، خسته می‌شوید.

برای من، ایجاد تغییر در رژیم نوشیدنی، موضوعی است که مایعات خوب را در دسترس قرار دهم. من هنوز قهوه صبح می‌نوشم، اما یک بطری آب کنار آن می‌گذارم تا بدانم وقتی کافئین می‌کنم، آب بنوشم. در واقع، من بطری های آب را در همه جا پر می کنم – در کیف کارم، کشوهای دفترم، یخچالم، حتی اتاق خوابم. اگر آنجا باشد، می توانم به راحتی یک نوشیدنی بردارم. و وقتی می نشینم به شام ​​ساعت خوش؟ من با یک لیوان آب شروع می کنم – اغلب، هرگز به مشروب الکلی نمی رسم.

  • حرکت. یکی دیگر از آن کارهایی که در زندگی روزمره ما باید انجام داد، حرکت ما را از یک وظیفه به سمت وظیفه می برد. اگر این روزها در یک دفتر کار می کنید، احتمالاً حرکت بخش بزرگی از روتین شما است. اما حتی اگر اینطور نیستید، راه هایی برای به حداکثر رساندن تاثیر آن وجود دارد.

به عنوان مثال، وقتی صبح از رختخواب بیرون می‌آیید، فقط برای شست‌وشو به سینک نکشید. 30 ثانیه برای کشش وقت بگذارید – انگشتان پا را لمس کنید، سپس بلند شوید و به سمت آسمان برسید و به آرامی به چپ و راست بپیچید. این باعث می شود خون جریان یابد.

در طول روز، یک نقطه برای پیاده روی مشخص کنید. نیاز به چاپ چیزی دارید؟ آن را روی چاپگر دورتر از دفتر خود چاپ کنید و برای تهیه آن قدم بزنید. بین جلسات مکث کنید تا نامه را دریافت کنید. سگ را برای پیاده روی اضافی ببرید. با تلفن خود یک جلسه کاری پیاده روی کنید. یک میز بیضوی بگیرید که بتوانید هنگام تایپ یادداشت از آن استفاده کنید. راه هایی برای جفت کردن وظایف یا جلسات با حرکت پیدا کنید.

تکرار می کنم: “روتین EDM” گلوله نقره ای نیست. اما من فکر می کنم که ما باید در مورد روال هایی واقع بین باشیم که از وضعیت موجود جهش دارند. بیایید از کوچک شروع کنیم و به کاری که در حال حاضر انجام می دهیم تکیه کنیم. از اینکه این تغییرات آسان در رژیم غذایی، نوشیدنی و فعالیت چقدر انرژی و بهره وری را در دراز مدت افزایش می دهد شگفت زده خواهید شد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]