روابط بین کارکنان و زندانیان “کلاسیک” است: زندانی سابق

[ad_1]

(NewsNation) – در حالی که یک تعقیب و گریز در سراسر کشور ادامه دارد، بازرسان به NewsNation تأیید کردند که یک زندانی فراری از آلاباما و افسر اصلاحات او “رابطه خاصی” دارند.

روابط بین زندانیان و افسران اصلاح به طور گسترده ای در نمایش هایی مانند “نارنجی سیاه جدید است” به رسمیت شناخته شده است، اما این روابط در زندگی واقعی بیش از آن چیزی است که بسیاری فکر می کنند.

برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری کیسی کول وایت، زندانی ناپدید شده شهرستان لادردیل و ویکی وایت، کارمند دفتر کلانتر شود، تا 10000 دلار جایزه تعلق می گیرد. | اعتبار: خدمات مارشال ایالات متحده، دفتر کلانتر شهرستان لادردیل

“او (ویکی وایت) رابطه جنسی راحت برای او (کیسی کول وایت) دارد. و وقتی با او تمام شود، او را دور می اندازد. او یکبار مصرف است. اما او، مانند، او را دستکاری می کند. این یک مانور کلاسیک زندانیان و کارکنان است.” لری لوین، بنیانگذار مشاوران زندان وال استریت، چهارشنبه شب در یک حضور در شبکه NewsNation “Banfield” گفت.

لوین گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد. من موقعیت هایی را در سه زندان مختلف دیده ام که در آن زندانیان با کارکنان رابطه جنسی داشتند. معمولاً در بخش پزشکی این اتفاق می افتد، زیرا آنها می توانند به اتاق بروند و در را ببندند.” گفت.

لوین از نزدیک شاهد پویایی روابط زندان و نگهبان بوده است، زیرا در 11 مؤسسه اصلاحی فدرال در سطوح مختلف بازداشت و امنیت خدمت کرده است.

“اکنون من همچنین در یک مرکز بازداشتگاه شهرستانی دیده ام که در آن یک سلول خالی در کنار در باز است، چند درب سلول پایین، جایی که کارمند در نیمه های شب زندانی را بیرون می برد. لوین اضافه کرد، آنها را دو سلول پایین بیاور.

با وجود قانون حذف تجاوز جنسی در زندان که در سال 2003 توسط کنگره تصویب شد، تجاوز جنسی و تجاوز جنسی در زندان همچنان در زندان‌های سراسر کشور ادامه دارد.

در ژوئن سال 2021، یک افسر اصلاحی سابق در زندان شهرستان فرسنو در کالیفرنیا به دلیل رابطه جنسی که با یک زندانی داشت محکوم شد. قاضی تینا گونزالس 27 ساله را به دو سال حبس رسمی و 210 روز زندان محکوم کرد.

در دسامبر 2021، یک افسر اصلاحی سابق در رود آیلند پس از تحقیقات نشان داد که او با یک زندانی رابطه جنسی داشته است، به گفته اداره اصلاح و تربیت RI، با اتهامات متعددی روبرو شد. جاستین تویی، 36 ساله، به سه فقره رابطه جنسی با زندانیان متهم شد، اگرچه یک سخنگوی تصریح کرد که این اتهامات برای تخلفات مختلف از رابطه جنسی با یک زندانی است.

در سال 2001، آلفرد رو، نگهبان سابق زندان کارولینای جنوبی، به داشتن رابطه جنسی با زندانی سوزان اسمیت اعتراف کرد. اسمیت در سال 1994 به دلیل قتل پسرانش به حبس ابد محکوم شد.

رو در طی مصاحبه ای در “نمایش دکتر اوز” گفت که اسمیت او را اغوا کرد و به قیمت کارش تمام شد.

در سال 2015، جویس میچل، خیاط سابق زندان، به اتهام کمک به قاتلان محکوم، ریچارد مت و دیوید عرق، برای فرار از مرکز اصلاح و تربیت بدفورد هیلز در شهرستان وستچستر، نیویورک دستگیر شد.

گزارش ایالتی حاکی از آن بود که جویس میچل حداقل با یکی از زندانیان فراری رابطه جنسی داشته است، اما بر اساس گزارشی از WPIX وابسته به NewsNation، او به همسرش در مورد جان پسرش سوگند یاد کرد که صحت ندارد. در سال 2020، میچل یک آزادی مشروط از زندان دریافت کرد.

[ad_2]