رهبر اکسپرس گرین به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد

[ad_1]

شهرستان لفلور، خانم. (WJTV) – رهبر Express Grain Terminals LLC که در سال 2021 اعلام ورشکستگی کرد، روز سه شنبه 6 دسامبر توسط ماموران اجرای قانون ایالتی دستگیر شد.

گرین‌وود کامنولث گزارش داد که جان کلمن، 46 ساله، به پنج فقره ادعای دروغین برای کلاهبرداری از دولت و یک مورد ادعای دروغ متهم شده است.

کلمن دستگیر و به زندان شهرستان لفلور منتقل شد. وثیقه گذاشت و آزاد شد.

دفتر من به پیگیری کامل این پرونده و همکاری با سایر سازمان های ایالتی و فدرال، از جمله دفتر دادستانی ناحیه شمالی می سی سی پی، دفتر بازرس کل وزارت کشاورزی ایالات متحده، خدمات درآمد داخلی (IRS) ادامه خواهد داد. ، اداره تحقیقات فدرال (FBI) و وزارت کشاورزی و بازرگانی می سی سی پی، برای اطمینان از بهترین نتیجه ممکن برای افراد و مالیات دهندگانی که از کلاهبرداری اساسی در این پرونده آسیب دیده اند. ما تا زمانی که این موضوع در دعوی فعال باقی بماند، اظهار نظر عمومی بیشتری در مورد این موضوع نخواهیم داد.

دادستان کل لین فیچ (R-Miss.)

پس از اینکه وزارت کشاورزی و بازرگانی می سی سی پی (MDAC) تشخیص داد که این شرکت اسناد حسابرسی جعلی را به منظور تمدید مجوزهای انبار غلات خود ارائه کرده است، دفتر دادستان کل در فوریه 2022 تحقیقات در مورد کلمن را اعلام کرد.

[ad_2]

Leave a reply