رهبران می سی سی پی در مورد امضای رئیس جمهور قانون کاهش تورم

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دولت بایدن و دموکرات ها به طور کلی با امضای قانون کاهش تورم در روز سه شنبه به پیروزی بسیار مورد نیاز دست یافتند.

این قانون فراگیر هیچ حمایت دو حزبی را دریافت نکرد و تا حد زیادی توسط جمهوری خواهان محکوم شد. لایحه 750،000،000 دلاری آب و هوا، مالیات و مراقبت های بهداشتی در دستور کار اصلی جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن قرار دارد.

برخی از نکات برجسته این لایحه شامل میلیاردها دلار برای طرح‌های انرژی پاک، حداقل مالیات 15 درصدی بر شرکت‌های بزرگ و دادن توانایی مدیکر برای مذاکره در مورد قیمت داروهای تجویزی خاص است. این لایحه در امتداد خطوط حزبی به تصویب رسید و کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، در سنا به توافق رسید.

در نظری که در روزنامه دیلی ژورنال نوشته شده است، سناتور آمریکایی راجر ویکر (R-Miss.) از رای خود دفاع کرد و به گروه جمهوری خواهانی پیوست که این لایحه را محکوم کردند. ویکر این لایحه را “برعکس آنچه آمریکایی های شاغل به آن نیاز دارند” خواند.

ویکر به آسیب احتمالی به مشاغل کوچک اشاره کرد و گفت: “کسب و کارهای کوچکی که به عنوان فردی ثبت نام می کنند اکنون باید 50 میلیارد دلار بار مالیاتی اضافی را متحمل شوند.”

ویکر همچنین از ترس در مورد پزشکی اجتماعی و نادیده گرفتن “اولویت های فوری” مانند حفاظت از مرزهای جنوبی و قانون سقط جنین به عنوان مسائل مبرم تر نام برد.

برای دموکرات‌ها در ایالت، امضای این لایحه به آن‌ها قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای رونق بسیار لازم را می‌دهد.

نماینده ایالتی گفت: «دموکرات‌ها کاری انجام دادند که تأثیر مستقیمی بر رأی‌دهندگان روزمره خواهد داشت و می‌توانند بر این اساس کار کنند که مفید خواهد بود». رابرت جانسون (D-District 94). “این چیزی است که می خواهید دریافت کنید. 800 دلار پس انداز دریافت خواهید کرد. انسولین 35 دلاری دریافت خواهید کرد. شما سقفی برای هزینه هایی که از شما در مورد نرخ مدیکر دریافت می کنند، خواهید داشت. ما” ما از تماشای تحریف طبقه متوسط ​​آمریکا دست می کشیم. ما کاری در مورد آن انجام خواهیم داد. این تازه شروع کار است.”

در حالی که بیشتر تأثیرات این لایحه بلافاصله احساس نمی شود، جانسون امیدوار است که مردم می سی سی پی در مراقبت های بهداشتی احساس آرامش کنند.

“من فکر می کنم که ما شاهد پیشرفت های فوری در صرفه جویی در مراقبت های بهداشتی خواهیم بود. این واقعیت که هزینه داروهای تجویزی برای دریافت کنندگان Medicare و Medicaid را تا حدود 30٪ کاهش می دهد، با قرار دادن سقفی بر آنچه شرکت های داروسازی می توانند دریافت کنند، این یک معامله بزرگ است. جانسون گفت: این تفاوت زیادی ایجاد می کند.

فقط زمان نشان می دهد که آیا این لایحه موفقیتی است که دموکرات ها به آن امیدوار هستند یا خیر.

[ad_2]

Leave a reply