رهبران میزبان تالار شهر در مورد تحقیقات EPA در مورد بحران آب جکسون هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – نماینده کنگره، بنی تامپسون (D-Miss.) و رئیس NAACP در مورد تحقیقات EPA در مورد بحران آب جکسون بحث کردند.

صدها و صدها نفر برای گفتگو در مورد تحولات اخیر با زیرساخت های آب و تحقیقات آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) در مورد بحران آب جکسون به سالن شهر آمدند. این تحقیقات از یک شکایت عنوان 6 که توسط NAACP ارائه شده است، ناشی می شود که چندین دهه بی توجهی و سرمایه گذاری ناکافی توسط دولت ایالتی در زیرساخت های آب جکسون را نشان می دهد.

“هدف شکایت ما ارتقای مکالمه و هدف قرار دادن نهادی بود که باعث آسیب شد. از 25 سالی که بودجه فدرال آب پاک به این ایالت رسیده است، شهر جکسون فقط 3 سال از 25 سال دریافت کرده است. دریک جانسون، رئیس NAACP گفت.

تحقیقات حدود چهار ماه طول خواهد کشید. اهالی جکسونی امیدوارند که این امر به حل مشکلات زیرساخت های قدیمی شهر کمک کند.

تامپسون گفت که دولت فدرال در این سال مالی بیش از ده میلیارد دلار به ایالت می سی سی پی داده است که شامل 429 میلیون دلار برای پروژه های زیربنایی آب می شود. او گفت که منابع موجود است، و نامه ای به فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) فرستاد و از او خواست که به طور عادلانه بودجه را تخصیص دهد. تامپسون همچنین خواستار اسناد مربوط به نقش ایالت در رسیدگی به بحران آب جکسون شد.

تامپسون گفت: “امیدوارم اگر فرماندار بخواهد به دریافت مزایای دولت فدرال ادامه دهد، با این درخواست موافقت کند. این ایالت مقصر است که با جکسون مانند سایر شهرداری ها رفتار نمی کند.”

در همین حال، رهبران گفتند که طرحی به تامپسون ارائه شده است که در آن مواردی که باید در تاسیسات تصفیه آب OB Curtis اصلاح شود و هزینه آن چقدر است، ارائه شده است.

[ad_2]

Leave a reply