رهبران شهرستان هیندز در مورد از دست دادن مهلت بودجه ARPA

[ad_1]

کانتی هیندز، خانم. (WJTV) – پس از اینکه شهرستان هیندز برای آخرین دور بودجه قانون طرح نجات آمریکا (ARPA) درخواست نداد، برخی از ناظران کانتی هیندز رئیس هیئت مدیره کردل کالهون را به دلیل ارائه نشدن درخواست متهم کردند.

این بودجه 17 میلیون دلار بیشتر به عنوان کمک فدرال به کانتی هیندز می داد.

ناظر رابرت گراهام، ناحیه 1، بیانیه ای را برای WJTV 12 News ارسال کرد.

رئیس هیئت مدیره، کردل کالهون، به من اطلاع نداد که مهلت بازپرداخت ARP نزدیک است. Credell Calhoun مسئول کلیه اسنادی است که وارد استان می شوند و کلیه اسنادی که به خارج از شهرستان می روند و به امضای او نیاز دارند. شما نمی توانید این را به گردن وکلای ما بیندازید. نتیجه نهایی این است که Credell Calhoun توپ را در ارتباط با موضوع بازپرداخت، که ممکن است 17 میلیون دلار هزینه برای شهرستان داشته باشد، شکست داد.

رابرت گراهام، سرپرست شهرستان هیندز

ناظر دیوید آرچی، ناحیه 2، گفت: “پنج عضو هیئت مدیره وجود دارد. به همه ما باید اطلاع داده می شد که این احتمال وجود دارد که مهلت مقرر را از دست بدهیم.”

به گفته مدیر بخش، کنت وین جونز، تصمیم برای عدم درخواست برای این دور بر اساس مقیاس امتیازی بود که اداره کیفیت محیطی می سی سی پی (MDEQ) برای شهرستان های دریافت کننده بودجه اعمال می کند. شهرستان هیندز امتیاز پایینی دریافت کرد و انتظار برای درخواست در دور دوم می تواند سودمند باشد.

به گفته کالهون، او از عدم ارسال درخواست مطلع نبود.

کالهون گفت: “مردم من برای دریافت آن در زمان دیگری تغییر کرده بودند، و من در آن زمان از آن آگاه نبودم. فکر می کردم اکنون این کار را انجام می دهند.” ما تمام تلاش خود را برای تعمیر سیستم آب در شهر جکسون انجام می دهیم و به انجام آن ادامه خواهیم داد.

جونز تصدیق کرد که ممکن است این استراتژی را به بقیه اعضای هیئت مدیره ابلاغ نکرده باشد.

نماینده ایالتی گفت: “صرف نظر از امتیاز، آنها هنوز فرصتی برای درخواست داشتند و نتوانستند این کار را انجام دهند و این غیرقابل قبول است.” کریستوفر بل (D-District 65).

واکنش‌ها به این استراتژی در میان بسیاری از مردم محبوب نبوده است، اما برخی از رهبران معتقدند که این می‌تواند کارساز باشد.

سناتور جان هورن (منطقه 26) ایالتی گفت: “من علاقه مردم به اضطراب و رفع مشکلات را درک می کنم. شما نمی توانید فقط برای موقعیت پول خرج کنید. باید یک روند متفکرانه در کنار هم وجود داشته باشد.”

کالهون گفت که شهرستان نباید با عدم درخواست وجوه تحت تاثیر منفی قرار گیرد.

دور بعدی درخواست در سال 2023 برای هر بودجه باقی مانده خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply