رهبران سنای می سی سی پی از پیشنهادات مراقبت های بهداشتی رونمایی کردند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – سناتورهای می سی سی پی یک برنامه کمک هزینه 80 میلیون دلاری را برای بیمارستان های با مشکل مالی و سایر برنامه ها پیشنهاد می کنند تا به ایالت کمک کند پرستاران و پزشکان را جذب و حفظ کند. دولت دلبرت هومن روز چهارشنبه گفت.

افسر بهداشت دولتی، دکتر. دن دنی، در نوامبر به قانونگذاران گفت که 54 درصد از بیمارستان های روستایی می سی سی پی در معرض خطر بسته شدن هستند. می سی سی پی تعداد زیادی ساکن بدون بیمه دارد و امکانات مراقبت های بهداشتی در طول همه گیری کووید-19 با افزایش هزینه ها مواجه شده اند.

هوسمن گفت: «نیازمند تغییرات مثبت و قابل توجهی است تا بتوانیم سلامت (مراقبت) لازم را برای شهروندان خود فراهم کنیم.

دلتای روستایی و فقیر در چند سال گذشته جمعیت خود را از دست داده است و برخی از بیمارستان ها در آن منطقه خدمات را کاهش داده و مشاغل را کاهش داده اند.

هومن در یک کنفرانس خبری از چهار پیشنهاد، از جمله لایحه 2372 سنا، که برنامه کمک هزینه بیمارستانی را ایجاد می کند، پرده برداری کرد. بیمارستان‌هایی که پول دریافت می‌کنند باید اطلاعاتی را درباره تعداد بیمار و نوع خدمات پزشکی ارائه دهند – داده‌هایی که دولت می‌تواند در برنامه‌ریزی برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی در ایالت استفاده کند.

لایحه 2373 سنا برنامه ای برای بخشودگی 18000 دلار وام دانشجویی برای هر فردی که پرستار می شود و در می سی سی پی کار می کند ایجاد می کند.

لایحه 2371 سنا حدود 20 میلیون دلار کمک مالی به کالج های محلی برای برنامه های پرستاری و بهداشتی وابسته ایجاد می کند. این لایحه همچنین 5 میلیون دلار پیشنهاد می‌کند تا بیمارستان‌های بیشتری برنامه‌های اقامتی برای پزشکان داشته باشند – اقدامی که هوسمان گفت این پزشکان را تشویق می‌کند تا در جوامعی که در آن آموزش دیده‌اند بمانند.

لایحه 2323 سنا موانع بوروکراتیک را برای کمک به همکاری بیمارستان ها از بین می برد.

Hosemann گفت که انتظار می رود بخش Medicaid به دنبال مجوز فدرال برای افزایش پرداخت برای برخی خدمات پزشکی باشد، اما این درخواست نیازی به اقدام از سوی قانونگذار ندارد.

هوسمن همچنین روز چهارشنبه گفت که برای گسترش پوشش Medicaid به افرادی که مشاغل کم درآمدی دارند که بیمه خصوصی ارائه نمی‌کنند، فشار نمی‌آورد – موقعیتی که او را در ردیف سایر رهبران جمهوری‌خواه از جمله فرماندار قرار می‌دهد. تیت ریوز و فیلیپ گان، رئیس مجلس نمایندگان.

توسعه Medicaid تحت بازنگری اساسی مراقبت های بهداشتی که باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2010 امضا کرد، مجاز است و دولت فدرال بیشتر هزینه ها را پوشش می دهد. می سی سی پی یکی از 11 ایالتی است که مجوز توسعه را نداده اند.

با این حال، معاون فرماندار موضعی را تکرار کرد که او را در تضاد با سخنران قرار می دهد. هوسمن گفت که همچنان می‌خواهد می‌سی‌سی‌پی پوشش Medicaid را از 60 روز به یک سال کامل پس از زایمان افزایش دهد. سناتورها سال گذشته به تمدید پوشش پس از زایمان رای دادند، اما این پیشنهاد در مجلس با مخالفت گان شکست خورد.

“ما در پرونده طرفدار زندگی پیروز شدیم و اکنون نمی خواهیم از مادران خود مراقبت کنیم؟ من نمی توانم درک کنم که شما چگونه می توانید چنین استدلالی را مطرح کنید.

دادگاه عالی ایالات متحده تابستان گذشته از یک پرونده می سی سی پی استفاده کرد تا با لغو حکم تاریخی سال 1973 در Roe v. وید

گان امسال گفته است که تنها در صورتی از تمدید پوشش Medicaid پس از زایمان در می سی سی پی حمایت می کند که بخش ایالتی Medicaid از این تمدید حمایت کند. رهبران این برنامه در مورد این موضوع موضعی نگرفته اند.

[ad_2]

Leave a reply