رهبران جکسون انتظار دارند که تعمیر سیستم آب شهر ممکن است سالها طول بکشد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شهردار جکسون و مدیر شخص ثالث موقت شهر میزبان تالار شهر بودند تا مردم را در مورد برنامه های سیستم آب چهارشنبه شب به روز کنند.

در تالار شهر در دبیرستان فارست هیل، شهردار Chokwe A. Lumumba و مدیر شخص ثالث تد Henifin در مورد آخرین مورد در مورد آب جکسون بحث کردند.

“دبیرستان فارست هیل همچنان چالش هایی دارد. ما همچنان مجبوریم دانش پژوهان خود را جابجا کنیم تا بتوانند به تحصیلات خود ادامه دهند.”

شهردار مسائل ناشی از بحران آب را تحقیرآمیز خواند و گفت که معتقد است این توافق جدید بهترین راه حل شهر جکسون برای اصلاح زیرساخت های آبی است.

هنیفین گفت که برنامه های سیستم های آب در حال حاضر در جهت مثبتی در حال حرکت است. او گفت تا تابستان آینده، سپاه مهندسین ارتش ایالات متحده لوله های کوچکتر را در اطراف شهر تعویض خواهد کرد.

من نسبت به جایی که هستیم، افرادی که در صف ایستاده‌ایم و حمایتی که از شهر دریافت می‌کنم بسیار مطمئن هستم. هنیفین گفت و ما واقعاً تلاش خواهیم کرد تا کارهای زیادی را در سیستم توزیع انجام دهیم تا این مشکلاتی که داریم را حل کنیم و فشار را به درستی انجام دهیم.

اهالی می توانستند سوال بپرسند و یکی از بزرگترین دغدغه های آنها سیستم قبض آب بود.

هنیفین قصد دارد پروژه های زیادی را در طول قرارداد یک ساله خود آغاز کند، اما او گفت که تکمیل تعمیرات اساسی در سیستم توزیع ممکن است بین 5 تا 10 سال طول بکشد.

[ad_2]

Leave a reply