رهبران جامعه راه حل های جرم و جنایت را پس از پایان هفته مرگبار روز مادر بیان می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – جنایت جکسون آخر هفته روز مادر در اوج بود و یکی از قربانیان 15 ساله بود.

بنی فاستر، سازمان‌دهنده جوانان که اوپن‌هاوس ویژن را رهبری می‌کند، گفت که جلوگیری از قربانی شدن بچه‌ها از قربانی شدن با اسلحه با مشارکت جامعه شروع می‌شود.

“من فکر می کنم ما زمان کافی را صرف دور نگه داشتن جوانان از مشکل نمی کنیم. بنی فاستر گفت: ما در مورد نحوه برخورد با کسانی صحبت می کنیم که به جای تمرکز بر نحوه متوقف کردن آنها قبل از رفتن به آن راه، با مشکل روبرو می شوند.

بنی گفت که کلید حل جرم، منابعی مانند فعالیت های آموزشی سرگرم کننده و نمایش حضور است.

«هر چیزی که ارائه شود کافی نیست. به همین دلیل است که آنها فریاد می زنند و راه حل آن دوباره، شناسایی، تعامل و تعامل و تغییر مسیر. این فرمولی است که در هر شهر، هر ایالت کار می کند و ما را به عنوان یک قبیله می گیرد. بنی فاستر گفت: افراد مختلف در جامعه در شمال، شرق، غرب و جنوب با هم کار می کنند.

کنت استوکس، عضو شورا، گفت که سازمان‌های کمکی می‌توانند به عنوان رابط بین جرم و جامعه عمل کنند.

“آنهایی که تفنگ دارند و درک بدی دارند به عدالت خیابانی اعتقاد دارند. این بدان معناست که ما با پلیس تماس نخواهیم گرفت و خودمان به آن رسیدگی می کنیم. ما باید سازمان ها و افرادی داشته باشیم که می دانند چگونه به شهروندانی که بیشتر به آن اعتقاد دارند دسترسی پیدا کنند. عدالت خیابانی به جای استفاده از افسران پلیس و فراخوانی آنها، “مشاور استوکس گفت.

تیراندازی ها هنوز توسط اداره پلیس جکسون تحت بررسی است.

Open House Vision همچنین برای جوانان و بزرگسالانی که به حمایت عاطفی نیاز دارند، خط تلفنی ارائه می دهد. این عدد 1-800-gps-love است.

[ad_2]