رها کردن بالون، مراسم شمع برای نوزاد مروارید که گفته می شود توسط مادر کشته شده است

[ad_1]

مروارید خانم (WJTV) – جامعه ای در پرل برای خلیسی لاشای جولی هشت هفته ای که پس از اینکه در روز پنجشنبه، 12 می، بارها توسط مادرش به جاده کوبیده شده بود، درگذشت.

این یک شب احساسی در پرل بود در حالی که دوستان و خانواده ماکایلیا جولی 20 ساله در سوگ مرگ خالیسی عزاداری کردند و برای مادری که اکنون پشت میله های زندان است دعا کردند.

مراسم رهاسازی بالون و شمع نورانی در خیابان بیردمان شمالی، خیابانی که او به شدت مجروح شد، برگزار شد.

“مامان این نوزاد، مادر فوق العاده ای است. یکی از اعضای خانواده گفت: او نمی دانست چه کار می کند.

خلیسی در شرایط وخیم به کودکان می سی سی پی منتقل شد. عمه بزرگ جولی گفت حدود یک ساعت قبل از حادثه با او تماس گرفت و از او خواست که بیاید و دعا کند. اما عمه بزرگ نتوانست از خانه خارج شود زیرا نوه اش را زیر نظر داشت.

«من باید آنجا می بودم. من شروع کردم به سرزنش کردن خودم،” عمه بزرگ جولی گفت.

این نوزاد شنبه 14 مه در بیمارستان درگذشت. اعضای خانواده و جامعه می گویند که مادر دو فرزند عاشق فرزندانش بود و از کارهای خود پشیمان است.

ما همه احساساتی هستیم. این واقعی نیست. کایلا مور، پسر عموی جولی، گفت: پسر عموی 20 ساله ما، اگر کمک مناسبی از او دریافت نکنند، مدت زیادی را در زندان سپری خواهد کرد. او این همه چیزهای روان پریشی را که مردم درباره او می ساختند نداشت و پشیمان بود. وقتی با پول نقد باردار شد، آرام گرفت. تمام زندگی او تغییر کرد. مور ادامه داد: وقتی او این بچه را باردار شد، همه چیز در مورد بچه بود.

روز یکشنبه، 16 مه، یادبودی برای Khalysie ترتیب داده شد. پلیس مروارید باید در منطقه گشت می زد تا مطمئن شود که هیچ کس قبل از بیداری با آن درگیر نشود. بسیاری از مردم مادر را به خاطر اقداماتش محکوم کرده اند و حتی شخصی به نشانه اعتراض در مراسم بیداری حاضر شد، اما دوستان و خانواده می گویند که به دعا برای مادر ادامه خواهند داد.

من فقط از اینکه این اتفاق افتاد متنفرم، اما همه باید برای او دعا کنید. اینجا ننشینید و او را در شبکه های اجتماعی کوبید. جید رابینسون، یکی از دوستان جولی، گفت که اصلا جالب نیست.

جولی دستگیر شد و متهم به اقدام به قتل و کودک آزاری شد. پس از مرگ نوزاد، بازرسان اتهام اقدام به قتل را به قتل عمد ارتقا دادند.

جولی قرار است اولین حضور خود را در دادگاه شهرداری پرل در روز سه شنبه 17 می.

[ad_2]