«رفتن به مراتع سرسبزتر». نرخ جای خالی پرستاری در می سی سی پی بالاترین میزان در حداقل یک دهه اخیر است.

[ad_1]

در میان خطر تعطیلی مداوم، بیمارستان های می سی سی پی به طور فزاینده ای با کمبود بخش مهمی از کارکنان خود مواجه می شوند: پرستاران.

بسیاری از بیمارستان های این ایالت در حال خالی شدن هستند. خطوط خدمات به حالت تعلیق درآمده و کل طبقات بسته شده است – برای برخی برای صرفه جویی در هزینه ها، اما همچنین به دلیل کمبود کارکنان در بیمارستان ها.

بر اساس داده های انجمن بیمارستان می سی سی پی، جاهای خالی و جابجایی پرستاران ثبت شده در سال گذشته به بالاترین تعداد خود در حداقل یک دهه گذشته رسیده است.

کیم هوور، RN، که همچنین به عنوان مدیر عامل بنیاد آموزش MHA خدمت می کند، گفت که این بیماری همه گیر تلفات بی سابقه ای را بر کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها که قبلاً تحت فشار قرار گرفته اند، وارد کرده است. مهاجرت پرستاران، ناشی از فرسودگی شغلی و دستمزدهای بالاتر در جاهای دیگر، بیمارستان های می سی سی پی را در معرض خطر بیشتری قرار داده است.

او گفت: “آنها کشتی تنگ را اداره می کردند.” بنابراین هنگامی که شما چیزی شبیه به بیماری همه گیر دارید که هیچ یک از ما نمی توانستیم تصورش را بکنیم، سیستمی را تحت فشار قرار می دهد که واقعاً قبلاً در آستانه قرار داشت.

در سراسر ایالت، بیمارستان‌های می‌سی‌سی‌پی 3038 پست پرستاری ثبت‌شده باز را در سال 2022 گزارش کردند. از بیمارستان‌های می‌سی‌سی‌پی، 82 درصد به نظرسنجی داوطلبانه MHA پاسخ دادند.

بیمارستان های می سی سی پی در سال 2022 یک چهارم از کل کارکنان پرستاری ثبت شده خود، 21.4 درصد از کارکنان پرستاری عملی دارای مجوز و 21.3 درصد از کارکنان کمک پرستاری گواهی شده خود را از دست دادند.

بین سال های 2021 تا 2022، جای خالی RN از 15.9٪ به 24.5٪ افزایش یافت. جای خالی RN در مرکز و جنوب غربی می سی سی پی، از جمله منطقه متروی جکسون، مشهودتر بود.

نرخ گردش مالی RN در سراسر ایالت از 23.5٪ به 31.9٪ از سال 2021 تا 2022 افزایش یافته است، به این معنی که تقریباً یک سوم RN ها در سال گذشته شغل خود را ترک کردند.

در حالی که برنامه دولت دوم دلبرت هوزمن برای رسیدگی به بحران بیمارستان شامل میلیون‌ها دلار برای برنامه بازپرداخت وام پرستاری و حتی بیشتر برای کمک هزینه است که از بودجه فدرال برای حمایت از برنامه‌های پرستاری در دانشکده‌های اجتماعی استفاده می‌کند، این تصمیمات ممکن است برای جامعه مهم نباشد. ماه

لایحه 2371 سنا، کمک هزینه برای برنامه های پرستاری کالج، به تصویب مجلس سنا رسید و در انتظار رای مجلس نمایندگان است، در حالی که لایحه سنا 2373، پول برنامه بازپرداخت وام پرستاری، هر دو مجلس را تصویب کرد و در انتظار امضای فرماندار است.

اما مدیران و مدافعان بیمارستان می گویند اکنون به کمک نیاز دارند.

هوور گفت: «من فکر می‌کنم نتیجه نهایی انجام ندادن کاری در مورد آن این است که (بیمارستان‌ها) مانند الان بسته می‌شوند. “درها بسته خواهند شد.”

گزارش مرکز اصلاح کیفیت و پرداخت مراقبت های بهداشتی نشان می دهد که 38 درصد از بیمارستان های روستایی می سی سی پی در خطر بسته شدن هستند.

به گفته دکتر آلن جونز، معاون معاونت امور بالینی UMMC، از فوریه، 200 پست پرستاری باز از یک کارمند 3000 نفری در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی وجود داشت.

قبل از کووید، موقعیت‌های باز پرستاری در UMMC به طور میانگین نزدیک به 30 در هر زمان بود.

پاتریس گیلفویل، مدیر ارتباطات UMMC گفت که بیمارستان برنامه پرداخت مشوق موقت 4 دلاری در ساعت خود را که در اوج همه‌گیری کووید ایجاد شده بود، حذف کرد.

مشخص نیست که آیا انصراف از این دستمزد باعث ترک بیشتر پرستاران شده است یا خیر.

وی در بیانیه‌ای گفت: «همچنین باید توجه داشت که ما تخت‌های باز بیشتری نسبت به گذشته داریم، بنابراین این تغییر در حق بیمه پرستاری مربوط به کارکنان نیست.» همچنان کمبود پرستار در سراسر کشور و در سطح کشور وجود دارد، بنابراین این واقعاً قلب مشکل است.

تنها بیمارستان فیلادلفیا، بیمارستان عمومی شهرستان نشوبا، یکی از دو پرستار خود را به دلیل کمبود نیروی انسانی اخراج کرده است.

لی مک کال، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه‌ای گفت: «در طول همه‌گیری زمان‌هایی وجود داشت که ما بیش از 15 شغل پرستاری پست می‌کردیم و هیچ درخواستی دریافت نمی‌کردیم. “و این یک موضوع رایج در آنجا است.”

ارقام MHA نشان می دهد که دلتا بدترین ضربه را دیده است.

جای خالی پرستاری و گردش مالی در بیشتر گروه ها در این منطقه بالاترین است، جایی که بیمارستان های روستایی نیز به ویژه در معرض خطر هستند.

امی واکر، مدیر ارشد پرستاری در سیستم سلامت دلتا در گرین‌ویل، گفت که شمارش روزانه بیمارستان‌ها کاهش یافته است، اما نه به این دلیل که افرادی به مراقبت پزشکی نیاز ندارند. به سادگی تعداد کافی پرستار در بیمارستان برای مراقبت از بیماران بیشتر وجود ندارد.

ترزا مالون، مدیر اجرایی انجمن پرستاران می سی سی پی، گفت وقتی بیمارستان ها فاقد پرستار باشند، ایمنی بیمار را به خطر می اندازد.

او گفت: «با خالی ماندن جای خالی بیمارستان‌ها، بیماران بیشتر در بخش‌های اورژانس منتظر می‌مانند و انتقال بیماران به مراکز دیگر اغلب بیشتر از آنچه ترجیح داده می‌شود طول می‌کشد. بحران پرستاری تأثیر نامطلوبی بر تمام جنبه‌های مراقبت‌های بهداشتی دارد و بنابراین تأثیر نامطلوبی بر بیماران می‌گذارد.»

در مورد استخدام، واکر گفت که گرفتن پرستاران برای آمدن به می سی سی پی و حتی سخت تر از آن سخت تر است که آنها را به دلتا بیاوریم.

او گفت که پرداخت بیش از نرخ به پرستاران در جکسون یا ممفیس همیشه کارساز نیست.

واکر گفت: «همیشه برای ما کمی بدتر بوده است. به سختی می توان مردم را وادار کرد تا به اینجا نقل مکان کنند، مگر اینکه اهل اینجا باشید یا واقعاً قلب یک خدمتکار داشته باشید.

در طول همه گیری، سیستم بیمارستانی نزدیک به نیمی از نیروی کار پرستاری خود را به سایر ایالت ها، پرستاران مسافرتی یا بازنشستگی از دست داد. آنها در حال حاضر 250 پرستار روزانه دارند که از 468 نفر قبل از همه گیری کمتر است.

او گفت: “و زمانی که آنها رفتند، ما آنها را پس نخواهیم گرفت.”

بیمارستان گرین‌وود لفلور در آغاز همه‌گیری 350 پرستار داشت. الان 150 دارند.

مدیر عامل موقت، گری مارچند گفت که بیمارستان به دلیل پایین بودن نرخ بازپرداخت در می سی سی پی، توان پرداخت دستمزدهای رقابتی را ندارد.

او گفت: «این به دستمزدی تبدیل می‌شود که توانایی پرداخت آن را دارید. هیچ کس تعجب نمی کند که در شرایط اضطراری ملی… پرستاران ما به ایالت های دیگر فرار کنند.

من هیچ یک از آنها را سرزنش نمی کنم که به مراتع سرسبز رفته اند.»

بیمارستان‌های زیر از ارائه شماره‌های خاص کمبود پرستار خودداری کردند، اما جستجوی آگهی‌های شغلی در وب‌سایت‌های آنها تعداد شغل‌های خالی زیر را نشان داد:

  • بیمارستان خیابان دومینیک، مستقر در جکسون: 204
  • مرکز پزشکی منطقه ای اندرسون مستقر در مریدین: 177
  • سیستم سلامت رودخانه آواز مبتنی بر پاسکاگولا: 183
  • بیمارستان عمومی فارست مستقر در هاتسبورگ: 200

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply