ردیابی مناطق استوایی: درک خطر خود قبل از طوفان

[ad_1]

تامپا، فلوریدا (WFLA) – یک طوفان رده 2 بدون هیچ تهدیدی برای فرود در اقیانوس آرام در حال چرخش است، اما همه چیز دوباره این هفته در حوضه اقیانوس اطلس آرام است.

تنها منطقه ای که توسط مرکز ملی طوفان نظارت می شود، اختلالی است که بر فراز خلیج مکزیک، در سواحل پانهندل فلوریدا، بارندگی و طوفان بی نظم ایجاد می کند. به گفته NHC، شانس کمی برای تشکیل مناطق گرمسیری دارد، اما همچنان می‌تواند باران شدیدی را در بخش‌هایی از ساحل شمالی خلیج فارس بیاورد.

اکنون، در حالی که اوضاع هنوز ساکت است، زمان خوبی است تا مطمئن شوید که با نزدیک‌تر شدن به ماه اوت، زمانی که معمولاً شاهد افزایش فعالیت‌های استوایی هستیم، آماده هستید. همچنین زمان خوبی برای درک خطر خود در مورد طوفان است.

استیو بوون یک هواشناس و رئیس بینش فجایع برای AON است، یک شرکت مشاوره تجاری که در ریسک و پایداری تخصص دارد. کار Bowen بر نوسانات آب و هوا، تغییرات آب و هوا، قرار گرفتن در معرض جمعیت و کاهش چالش های ناشی از افزایش خطر متمرکز است.

بوون که قبلاً به عنوان یک هواشناس تلویزیونی در خلیج تامپا کار می کرد، روز چهارشنبه به Tracking the Tropics خواهد پیوست تا در مورد خطر ناشی از طوفان ها، رشد جمعیت در مناطق آسیب پذیر و پیچیدگی های بیمه بحث کند.

ردیابی جریان‌های استوایی در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت شرقی هر چهارشنبه در طول فصل طوفان. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها، به وب‌سایت Tracking the Tropics ما مراجعه کنید.

[ad_2]

Leave a reply