ردیابی مناطق استوایی: احتمال وقوع طوفان تعطیلات در این فصل چقدر است؟

[ad_1]

تامپا، فلوریدا (WFLA) – با نزدیک شدن به پایان فصل طوفان اقیانوس اطلس 2022، مناطق استوایی بالاخره از بین رفته اند، اما این بدان معنا نیست که ما هنوز از جنگل خارج شده ایم.

مرکز ملی طوفان در چشم انداز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار نمی رود طوفان های استوایی جدیدی در حوضه اقیانوس اطلس تا پنج روز آینده ایجاد شود. این خبر پس از چند هفته فعال در مناطق استوایی پس از طوفان ایان و طوفان نیکول منتشر می شود که با فاصله 43 روز از یکدیگر از فلوریدا عبور کردند.

از سال 1984، در مجموع پنج طوفان خارج از فصل وجود داشته است که به شدت طوفان رسیده است. آخرین مورد در سال 2016 بود که طوفان رده 1 الکس در اواسط ژانویه برمودا را درنوردید. کمترین خسارت وارد شد.

Leigh Span، متخصص هواشناسی WFLA گفت: خوشبختانه، “هیچ فعالیت گرمسیری تا آخر هفته شکرگزاری انتظار نمی رود.” دمای اقیانوس همچنان به سرد شدن ادامه داده است و این احتمال هر گونه توسعه مهم گرمسیری را کاهش می دهد.

در حالی که حوضه اقیانوس اطلس در حال حاضر خالی است، مهم است که توجه داشته باشید هنوز یک هفته به فصل طوفان 2022 باقی مانده است که به طور رسمی چهارشنبه، نوامبر به پایان می رسد. 30 امسال علاوه بر این، چشم انداز پنج روزه NHC احتمال وقوع طوفان یا طوفان خارج از فصل را در نظر نمی گیرد.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) طوفان خارج از فصل را بین 31 می و دسامبر تعریف می کند. 1. با این حال، NOAA می گوید که بیشتر (97٪) از تمام طوفان های استوایی اقیانوس اطلس در طول فصل طوفان معمولی که از 1 ژوئن تا نوامبر ادامه دارد رخ می دهد. 30.

در شش سال گذشته، شش توفان استوایی و یک توفان نیمه گرمسیری در مناطق استوایی وجود داشته است.

اسپان گفت: “اگر چیزی شکل بگیرد، جبهه های سرد بیشتر به طور کلی به دور کردن سیستم ها از سواحل ایالات متحده کمک می کند.”

ردیابی جریان‌های استوایی در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت شرقی هر چهارشنبه در طول فصل طوفان. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها، به وب‌سایت Tracking the Tropics ما مراجعه کنید.

[ad_2]

Leave a reply