ردیابی مناطق استوایی: آیا جبهه های سرد می توانند به سیستم های گرمسیری تبدیل شوند؟

[ad_1]

تامپا، فلوریدا (WFLA) – با نزدیک‌تر شدن به پایان اکتبر و شروع سردتر شدن هوا، مناطق استوایی کاهش می‌یابند، اما هنوز بیش از یک ماه تا فصل طوفان‌های 2022 باقی مانده است.

از زمانی که طوفان ایان فلوریدا و بعداً کارولینای جنوبی را درنوردید، ایالات متحده هیچ طوفان استوایی در حال سقوط نداشته است.

اکنون، سه هفته پس از ایان، بیشتر مناطق ساحل شرقی با یک انفجار هوای خنک‌تر مواجه هستند. بسیاری از ساکنان فلوریدی به لطف هوای سردی که تا سه‌شنبه ادامه داشت، با دمای 50 و 60 درجه در روز چهارشنبه بیدار شدند.

در حالی که هوای سردتر ممکن است فراموش کردن فصل طوفان را برای کسانی که در ساحل شرقی و ساحل خلیج فارس زندگی می‌کنند آسان‌تر کند، مهم است که به خاطر داشته باشید که این فصل تا نوامبر پایان نمی‌یابد. 30. یک حوضه آرام در حال حاضر به این معنی نیست که ما نمی‌توانیم طوفان دیگری را ببینیم که از یکی از جبهه‌های سردی که آن را به خلیج مکزیک یا خط ساحلی میانی اقیانوس اطلس می‌پیچد، بچرخد.

سرویس ملی آب و هوا گفت: “بقایای یک جبهه قطبی می تواند به خطوط همرفت تبدیل شود و گهگاه یک طوفان استوایی ایجاد کند.” در طوفان های اقیانوس اطلس، این اتفاق در اوایل یا اواخر فصل طوفان در خلیج مکزیک یا دریای کارائیب رخ می دهد.

به نظر نمی رسد که جبهه فعلی که ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد برای هیچ نوع سازمان گرمسیری مطلوب باشد. اما اگرچه نادر است، اما این بدان معنا نیست که جبهه های آینده دور از ذهن هستند.

ربکا بری، هواشناس WFLA می گوید: «ما دیده ایم که جبهه ها به محض ورود به اقیانوس اطلس، از سیستم های گرمسیری منحرف می شوند، اما با این سیستم محتمل به نظر نمی رسد. “جلوها اغلب سیستم های استوایی موجود را از سواحل ایالات متحده دور می کنند.”

بری افزود که ممکن است در این فصل شاهد طوفان شدید طوفانی نباشیم.

او گفت: “از سال 1950، ما 53 طوفان بعد از 1 اکتبر داشته ایم. این به طور متوسط ​​0.746 طوفان در هر فصل پس از 1 اکتبر است، بنابراین کاملاً ممکن است که در این فصل شاهد طوفان دیگری نباشیم.”

[ad_2]

Leave a reply