راهپیمایی برای نجات جان مردان سیاه پوست در جکسون برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دومین پیاده روی سالانه برای نجات جان مردان سیاه پوست در مرکز شهر جکسون در روز شنبه، 22 آوریل برگزار شد.

آژانس سلامتی آفریقایی آمریکایی این پیاده روی و دویدن را برای افزایش آگاهی در مورد نابرابری های سلامتی که مردان سیاه پوست با آن مواجه هستند ایجاد کرد. آنها در ماموریتی هستند که نابرابری سلامتی را از بین ببرند و به مردان سیاه پوست کمک کنند تا از بیماری های قابل پیشگیری بیشتر عمر کنند.

ما به جکسون آمدیم چون جکسون. می سی سی پی بیمارترین شهر آمریکاست. و چگونه همه چیز شروع شد، ما می‌خواستیم مطمئن شویم که مردان سیاه‌پوست می‌دانند که بر اثر پنج بیماری رایج می‌میرند، که همگی قابل پیشگیری هستند. جان گرگوری، بنیانگذار آژانس سلامتی آفریقایی آمریکایی، توضیح داد: بنابراین ما در سال 2000 در کلمبوس، اوهایو شروع کردیم و آن را فقط به عنوان یک کمپین آگاهی بخشی انجام دادیم.

این پیاده روی با جلب توجه به نیاز به غربالگری های بهداشتی برای فشار خون، گلوکز، کلسترول، بیماری های مقاربتی و سرطان پروستات، آگاهی را افزایش می دهد.

پس از شرکت در پیاده روی در اوهایو، هماهنگ کننده جکسون می دانست که پایتخت می تواند از آن استفاده کند.

«خب، وقتی اعداد کووید منتشر شد، دیدم که در جامعه ما نابرابری وجود دارد، به خصوص وقتی صحبت از مردان آفریقایی آمریکایی بود. خوان جونز، هماهنگ کننده، گفت: هر دوی ما نیاز به انجام کاری برای مقابله با این مشکل احساس کردیم.

در طول رویداد روز شنبه، مردان از غربالگری های رایگان سلامت استفاده کردند و در حین انجام ورزش روزانه به سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دسترسی پیدا کردند. برای بسیاری، این امر سلامت کلی آنها را در اولویت قرار می دهد، همراه با الگوسازی برای همسالان و خانواده خود.

برگزارکنندگان گفتند که برای شروع برنامه ریزی برای سال آینده هیجان زده هستند.

[ad_2]

Leave a reply