رانندگان به دلیل قیمت بالای بنزین عادت خود را تغییر می دهند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – داده های نظرسنجی جدید از AAA نشان داد که رانندگان در حال ایجاد تغییرات قابل توجهی برای مقابله با قیمت های بی سابقه پمپ هستند. تقریباً دو سوم رانندگان از ماه مارس عادت های رانندگی خود را تغییر داده یا تغییر داده اند.

23 درصد از بزرگسالان در حال ایجاد تغییرات عمده به عنوان راهی برای جبران قیمت بنزین هستند. از جمله این موارد می‌توان به ترکیب کارها با شخص دیگر، کاهش خرید و صرف غذا در بیرون از منزل و رانندگی کمتر اشاره کرد.

دان ردمن، سخنگوی AAA توضیح داد: “زمانی که بنزین به گالن 4 دلار افزایش یافت، در آن زمان بود که شاهد تغییراتی در رفتار بودیم. زمانی که بنزین به گالن 4.50 دلار رسید، مردم در حال ایجاد تغییرات جدی بودند.”

در حدود تعطیلات 4 جولای، میانگین ایالتی برای رانندگان 4.50 دلار در می سی سی پی بود. در حالی که بسیاری از آمریکایی ها عادت های روزانه خود را برای جبران قیمت های بالاتر بنزین تطبیق می دهند، این امر بر برنامه های سفر آینده آنها نیز تأثیر می گذارد. نزدیک به 20 درصد از آمریکایی ها تعطیلات خود را در سال جاری به تعویق انداخته اند.

با حسن نیت: AAA

ردمن گفت: “پیشگیری با سرعت متوسط ​​همیشه کلید است، کاهش سرعت رانندگان و رعایت حد مجاز سرعت یک راه عالی برای حفظ بهره وری سوخت شما است. بسیاری از خودروها با سوئیچ ها یا دکمه های بهینه سازی سوخت عرضه می شوند.”

لاستیک‌های بدون باد نیز می‌توانند باعث کاهش مصرف سوخت شما شوند. در اینجا چند نکته از AAA برای کمک به شما در مورد قیمت پمپ آورده شده است:

  • وسیله نقلیه خود را با بازرسی های متداول در بین آن ها در بهترین حالت نگه دارید.
  • قبل از رفتن مسیر خود را نقشه برداری کنید تا چرخش های غیر ضروری و عقب نشینی را به حداقل برسانید. از زمان اوج ترافیک پرهیز کنید و در صورت امکان به «فروشگاه‌های یک‌جا» بروید.
  • کاهش سرعت بزرگراه ها به میزان 5 تا 10 مایل در ساعت می تواند مصرف سوخت را تا 14 درصد بهبود بخشد.
  • فقط در وسایل نقلیه ای که آن را توصیه می کنند یا نیاز دارند از گاز درجه یک استفاده کنید. پرداخت بنزین ممتاز برای خودرویی که بنزین معمولی مصرف می کند هدر دادن پول است و هیچ سودی برای خودرو ندارد.
  • اجازه ندهید ماشین شما کمتر از یک چهارم پر شود، مخزن ممکن است زباله هایی را بمکد که می تواند برای موتور مضر باشد.

سبک کردن بار روی وسایل نقلیه و حذف وزن دسترسی نیز می تواند به کارایی سوخت برای رانندگان کمک کند.

[ad_2]

Leave a reply