رانندگان با افزایش قیمت بنزین در جکسون روبرو هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از هفته‌ها رکود قیمت بنزین در حدود 4.15 دلار در هر گالن، قیمت‌ها طی چند روز گذشته افزایش یافته و به رکوردهای گذشته افزایش یافته است.

بر اساس گزارش AAA، یک گالن گاز در روز یکشنبه، 5 ژوئن، حدود 4.43 دلار قیمت داشت. این رقم طی چهار روز 24 سنت افزایش یافته است. کارشناسان گفتند همه اینها بخشی از چیزی است که به آن «دوچرخه قیمت» می‌گویند، که در آن قیمت‌ها برای هفته‌ها ثابت می‌مانند، سپس به یکباره افزایش می‌یابند.

رانندگان در جکسون گفتند همه چیز غیر قابل تحمل است.

حدود 80 دلار در هفته برای پر کردن است، اما مزایا و معایبی در آن وجود دارد. می‌دانم که این جنگ ادامه دارد و او کمک می‌کند. به نوعی فکر می‌کردم بنزین بالاتر می‌رود. حالا، کاری که کردم یکی از راننده ها گفت: “انتظار آن چیزی بود که روز گذشته دیدم. در رسانه های اجتماعی، می گویند که قیمت بنزین تا اوت 6 دلار خواهد شد. امیدوارم این اتفاق نیفتد.”

راننده دیگری گفت: “مخصوصاً زمانی که تعهدات و کارهای دیگری برای انجام دادن دارید. به خصوص با افزایش خواربارفروشی ها و مواردی از این قبیل. زیاد است. باعث می شود به بودجه خود جور دیگری نگاه کنید.”

اوضاع ممکن است قبل از اینکه بهتر شود بدتر شود، به خصوص با ادامه جنگ در اوکراین تا ماه چهارم. هر چه جنگ بیشتر طول بکشد، میلیون ها بشکه نفت روسیه بیشتر از بازار خارج می شود.

[ad_2]

Leave a reply