راز موفقیت شریل برک

[ad_1]

در اپیزود این هفته Woman Inc.، من با شریل برک، رقصنده حرفه ای و نامزد جایزه امی با بیست و پنج سال تجربه رقص و چندین عنوان قهرمانی زیر کمربندش نشستم. ممکن است او را از برنامه تلویزیونی محبوب ABC، “Dancing With the Stars” بشناسید.

همانطور که برای گفتگوی خود آماده می شدم، این سوال را نوشتم که “شریل برک در پشت صحنه کیست؟” از شریل در مورد حضور در چشمان عموم و فشارهای ذاتی ناشی از زندگی روی صحنه پرسیدم. چه در حال مصاحبه با یک بنیانگذار، یک مدیر تجاری یا یک فرد مشهور هستم، همیشه به دنبال پاسخ به این سوال هستم: این زن باید چه کسی می شد تا به جایی که اکنون است برسد؟

شریل به عنوان یک مدافع سلامت روان و سخنران عمومی، در مورد چالش هایی صحبت می کند که باید در زندگی خود بر آن غلبه کند تا تبدیل به زنی با اعتماد به نفس شود که می تواند روی صحنه در مقابل میلیون ها نفر برقصد. او هوشیار شدن، مدیتیشن و رویارویی با حقیقت را در نقاط مهمی در سفر خود به سمت تبدیل شدن به زن رویاهایش لمس می کند. این قسمت یادآور این است که سفر به زندگی ای که ارزش زیستن داشته باشد به ندرت خطی است و گاهی اوقات کاری که فرد در پشت صحنه انجام می دهد مهم ترین کار است.

حتماً برای شنیدن داستان کامل هماهنگ شوید و در Woman Inc مشترک شوید. به طوری که هرگز یک قسمت را از دست ندهید.

[ad_2]