رئیس پلیس جدید ریدلند با جامعه غریبه نیست

[ad_1]

ریگلند، خانم (WJTV) – پس از بیش از 30 سال خدمت به جامعه Ridgeland، رئیس پلیس جان نیل اخیراً بازنشستگی خود را اعلام کرد و یک چهره آشنا قرار است صفوف را به دست گیرد.

ستوان برایان مایرز با اداره پلیس ریجلند غریبه نیست. بیست و چهار سال پیش، او کار خود را آغاز کرد و در تابستان امسال رئیس جدید خواهد شد.

“این حرفه ای است که در طول سال ها به دلایل مختلف بخشی از سود خود را از دست داده است، و اینکه کسی اکنون وارد این کار شود و بخواهد در جامعه خدمتگزار باشد، گواهی بر قلب افرادی است که ما استخدام می کنیم.” گفت نیل.

پس از رای دادن به تایید مایرز به عنوان رئیس پلیس جدید، شهردار ریجلند، جن مک گی، گفت که او معتقد است تصمیم درستی گرفته شده است.

مک گی گفت: “صلاحیت های او بی عیب و نقص است. حرفه وی در اجرای قانون همیشه در شهر ریجلند بوده است، بنابراین او تجربه فوق العاده ای با بخش ما دارد، و همچنین تمایل زیادی برای ادامه دادن به پیشبرد بخش به سمت جلو همانطور که رئیس نیل انجام داده است.” . .

مایرز نقش را از اول جولای از سر خواهد گرفت. او پیامی برای همسایگان در شهر داشت.

مایرز گفت: “خیلی دوست دارم از جامعه بشنوم. اگر مشکلی پیش آمد، یک تماس تلفنی دارم. فکر می کنم مهم است که رئیس دیده شود. من از این فرصت بسیار هیجان زده هستم.”

[ad_2]