رئیس هیئت IHL می گوید USM باید وجوه رفاهی را بازپرداخت کند

[ad_1]

استارکویل – تام داف، رئیس هیئت امنای مؤسسات آموزش عالی، روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای گفت که دانشگاه می‌سی‌سی‌پی جنوبی باید ۵ میلیون دلار از بودجه رفاهی مورد استفاده برای ساخت یک استادیوم والیبال را بازپرداخت کند.

اگرچه ایالت تا کنون ترجیح داده است که استادیوم والیبال – بزرگترین خرید شناخته شده در رسوایی گسترده رفاهی – را در یک دعوای مدنی که در تلاش برای پس گرفتن وجوه است شامل نشود، داف گفت که فکر می کند دولت فدرال ایالت را خواهد ساخت. پول را پس بگیرید

او گفت: “من ممکن است اشتباه کنم، ممکن است این اتفاق نیفتد.” اما احتمالاً این چیزی است که باید اتفاق بیفتد، زیرا USM این کار را اشتباه انجام داده است.

منصوب شده توسط فرماندار سابق فیل برایانت، داف از سال 2015 در هیئت مدیره IHL که 8 دانشگاه دولتی می سی سی پی را اداره می کند، خدمت کرده است. داف، میلیاردر، همچنین یکی از برجسته ترین دانش آموختگان USM و اهدا کننده دلارهای بالایی به دانشگاه های سراسر می سی سی پی است.

داف گفت که وقتی او و سایر اعضای هیئت مدیره IHL در سال 2017 قرارداد اجاره ای را امضا کردند که بودجه را تأمین می کرد، آنها نمی دانستند که ساخت استادیوم والیبال را تایید می کنند زیرا این پروژه به عنوان یک آیتم در دستور کار رضایت نامه ذکر شده بود. متولیان معمولاً موارد دستور کار رضایت را در یک لحظه تأیید می کنند. گاهی اوقات، داف بدون خواندن آنها اعتراف کرد.

او گفت: «آنها باید می‌کردند، و من احتمالاً باید می‌بودم، اما من آن را ندیدم.

داف ادامه داد که نمی‌دانست استادیوم والیبال – پروژه حیوان خانگی برت فاور، مدافع سابق NFL – در هاتسبورگ در حال ساخت است تا اینکه یک روز با ماشین از کنار آن رد شد. پس از اطلاع از تسهیلات جدید، گفت که با مایک هرست، دادستان وقت ایالات متحده و شاد وایت، حسابرس ایالتی تماس گرفته است.

داف گفت: «من آنجا زندگی می‌کنم و حتی نمی‌دانستم این ساختمان ساخته شده است، تا اینکه با ماشین رفتم و گفتم: «این چیست؟» «ما نه ساختمانی را تأیید کردیم، نه از ساختمانی خبر داشتیم. همه چیز به نوعی در اطراف همه انجام شد – و به طور نامناسب.

وی افزود: «این چیزی نیست که هرگز نباید اتفاق می افتاد.

این اظهارات ساعاتی پس از آن بیان شد که USM در بیانیه ای پنج بند اعلام کرد که دانشگاه “با حسن نیت” در قرارداد اجاره شرکت کرده است. همچنین اعلام کرد که استادیوم والیبال معروف به مرکز سلامتی و سایر امکانات پردیس نامشخص را برای دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی برای ارائه خدمات در جنوب می سی سی پی برای یک دوره اولیه پنج ساله در دسترس قرار می دهد.

در سال 2017، بنیاد ورزشی دانشگاه می سی سی پی جنوبی قراردادی را با مرکز آموزش جامعه می سی سی پی، سازمان غیرانتفاعی نانسی نیو، برای برنامه نویسی و خدمات پیشنهادی امضا کرد که اکنون USM اذعان می کند که هرگز ارائه نشده اند.

USM در بیانیه گفت: «اگرچه MCEC پیش‌بینی‌های برنامه‌ریزی‌شده برنامه‌ریزی‌شده را با دانشگاه به اشتراک گذاشت، اما استفاده واقعی آن از امکانات با آن پیش‌بینی‌ها مطابقت نداشت».

USM در این بیانیه نگفته است که آیا قصد بازپرداخت وجوه رفاهی را دارد یا خیر. علیرغم درخواست های مکرر، مسئولان دانشگاه با می سی سی پی امروز مصاحبه ای در خصوص استفاده از دلارهای رفاهی برای ورزشگاه والیبال نداده اند.

داف گفت که بیانیه دانشگاه را دیده است، اما خواندن آن را تمام نکرده است، زیرا برای افتتاح یک ساختمان موسیقی جدید در دانشگاه ایالتی می سی سی پی به استارکویل پرواز می کند.

او گفت: «وقتی کار با تمام قوانین قانونی شروع شد، من به آن توجه کردم. «حق درست است و باطل اشتباه است. من فقط به آن نگاه می کنم.»

یکی از شرکت های تابعه IHL، USM باید برای قراردادهایی به ارزش بیش از 250000 دلار به دنبال تایید هیئت مدیره باشد.

پس از رفت و آمد زیاد بین مقامات USM، وزارت خدمات انسانی می سی سی پی، نانسی نیو و برت فاور، رئیس سابق USM، رادنی بنت، قرارداد اجاره را به هیئت مدیره IHL ارائه کرد.

IHL قبلاً یک اجاره نامه 1 دلاری بین USM و بنیاد ورزشی را تأیید کرده بود، اما این اجاره نامه متفاوت بود، زیرا اجاره فرعی 5 میلیون دلاری بین بنیاد و مرکز آموزش اجتماعی می سی سی پی به آن پیوست شده بود.

بیشتر بخوانید: جدول زمانی: چگونه یک ستاره NFL، مقامات ایالتی و یک دانشگاه بودجه استادیوم والیبال USM را تامین کردند.

دادستانی کل اجاره نامه اصلاح شده حقوق بین الملل حقوق بشر را قبل از اینکه در دستور کار قرار گیرد بررسی و تصویب کرد.

داف گفت: “همه چیز یک نظر دادستان کل دارد، اما این بدان معنا نیست که هوشمندانه یا کاری است که شما باید انجام دهید.” من اهمیتی نمی دهم که دادستان کل چه گفت، این کار احمقانه ای بود.

متولیان IHL اجاره نامه اصلاح شده را در جلسه اکتبر 2017 تصویب کردند.

در صورتجلسه هیئت مدیره آمده است که بودجه غیرانتفاعی برای این پروژه “از طریق یک بلاک گرانت از دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی” تامین می شود.

داف گفت، متولیانی که در کمیته مالی هیئت خدمت می کردند، باید از این پروژه مطلع می شدند. داف اکنون ریاست آن کمیته را بر عهده دارد و او گفت که پروژه والیبال از طریق “بررسی هزینه ها” معمولی IHL انجام نشده است.

او گفت: “کمیته مالی باید از هزینه ها مطلع می شد، اما ببینید، هیچ بررسی هزینه ای را که ما دیدیم انجام نداده است.” «از پایه گذشت. و 5 میلیون دلار از نانسی به پیمانکار رفت و رفت.»

اظهارات داف صریح ترین اظهارات IHL از زمان انتشار این رسوایی است.

در سال 2020، کمیسر IHL، آلفرد رانکینز، قبلاً به حسابرس ایالتی گفته بود که متولیان فقط اجاره نامه بین USM و بنیاد ورزشی را تأیید کردند، نه اجاره نامه فرعی 5 میلیون دلاری از MCEC. می سی سی پی امروز گزارش داد. رانکینز حسابرسی وایت را نادرست خواند.

وایت پاسخ داد: “IHL نمی تواند ادعا کند که این واقعیت را نادیده می گیرد.” “این ادعا در مقابل دقایق خود شما ناپدید می شود. اگر IHL به ترتیب با MCEC اعتراض کرد، زمان ابراز آن اعتراض زمانی بود که موضوع برای رأی گیری مطرح شد، نه پس از اشاره حسابرس دولتی.»

داف گفت که اگر USM از کانال های مناسب عبور کرده بود، IHL بودجه ساخت استادیوم والیبال را تامین می کرد. او ارتباطی بین استادیوم والیبال و ساختمان جدید موسیقی در MSU ترسیم کرد که برای مراسم برش روبان رفت.

او گفت: “خوشحالم که آنها (MSU) می توانند ساختمانی را بسازند، که آنها به طور قانونی ساخته اند.”

یادداشت سردبیر: مادر سردبیر می سی سی پی امروز، آدام گانوشو، قرارداد اجاره ای را برای ساخت استادیوم والیبال دانشگاه می سی سی پی جنوبی امضا کرد. در مورد آن بیشتر بخوانید اینجا.

توضیح 11/4/22: این داستان به روز شده است تا عنوان صحیح مایک هرست را منعکس کند.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply