رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در میان نگرانی های طولانی مدت آب به جکسون بازگشت

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) و شهردار جکسون روز سه شنبه میزگردی را برای دیدار با رهبران جامعه و بحث در مورد وضعیت فعلی زیرساخت های آبی شهر برگزار کردند.

مایکل ریگان، مدیر EPA، گفت که از نزدیک با مقامات ایالتی و شهری بر روی راه حل های کوتاه مدت و بلندمدت کار کرده است. شهردار Chokwe A. Lumumba معتقد است که شهر در مسیر درستی حرکت می کند.

ریگان گفت که هدف او این است که یک طرح قابل اجرا از نظر قضایی داشته باشد که توسط شورای شهر جکسون و سپس یک قاضی فدرال تایید شود. او گفت که جزئیات این طرح در حال حاضر نمی تواند به صورت عمومی منتشر شود، اما او گفت که به همکاری با مسئولان برای رساندن آب آشامیدنی سالم به ساکنان ادامه خواهد داد.

ناگفته نماند که مردم جکسون، می سی سی پی، درست مانند هر کس دیگری در کشور، مستحق دسترسی به آب تمیز، ایمن و مقرون به صرفه هستند. شراکت برای اطمینان از اینکه ساکنان جکسون دارای آب پایدار برای مدت‌های میانی و طولانی‌تر نیز هستند، گفت: ریگان.

هیچ صحبتی در مورد اینکه راه حل های احتمالی چگونه به نظر می رسند یا چقدر طول می کشد تا به طور کامل بحران آب پایان یابد وجود ندارد.

[ad_2]

Leave a reply