دکتر می سی سی پی به دلیل کلاهبرداری در آسایشگاه به 5 سال زندان محکوم شد

[ad_1]

گرین ویل، خانم. (AP) – یک پزشک می سی سی پی به دلیل کلاهبرداری در مراقبت های بهداشتی مرتبط با عملیات آسایشگاه در منطقه فقیرنشین دلتا این ایالت به پنج سال زندان محکوم شد.

دادستان های فدرال گفتند که دکتر. اسکات ای. نلسون، 58 ساله، از کلیولند، می سی سی پی، مدیر پزشکی چندین عملیات کلاهبرداری در آسایشگاه بود. هیئت منصفه او را در آوریل گذشته محکوم کرد.

شواهد ارائه شده در طول کارآزمایی دو هفته‌ای نشان می‌دهد که نلسون بیماران زیادی را به آسایشگاه‌ها ارجاع می‌دهد، حتی اگر آنها بیماری لاعلاجی نداشتند، و برخی از بیماران تقریباً 10 سال پس از اینکه نلسون آنها را تحت مراقبت از آسایشگاه قرار داد، توانستند در این کارآزمایی شهادت دهند. پنجشنبه از دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه شمالی می سی سی پی.

هیئت منصفه دریافتند که نلسون مسئول بیش از 16 میلیون دلار پرداخت های جعلی از مدیکر به سازمان های آسایشگاهی بوده است.

قاضی ناحیه ایالات متحده، دبرا براون، نلسون را طی جلسه ای در روز چهارشنبه در گرین ویل محکوم کرد و سوابق دادگاه نشان می دهد که نلسون قرار است در 5 ژوئن به زندان معرفی شود. علاوه بر حکم زندان، براون او را به پرداخت 15 میلیون دلار به عنوان غرامت محکوم کرد.

کلی جوینر، وکیل ایالات متحده در شمال می سی سی پی، «به جای کسب درآمد صادقانه از طریق رفتار با بیماران و صدور صورت حساب منصفانه، این پزشک تصمیم گرفت از دولت و مالیات دهندگان پولی که برای کمک به بیماران ترمینال نیازمند مراقبت های پایان عمر هستند، فریب دهد. در این خبر روز پنجشنبه گفت.

متهمان مشترک نلسون، شارلین براندون، وندل براندون و آنت لوفتون، قبلاً به اتهامات کلاهبرداری در مراقبت های بهداشتی اعتراف کردند. در بیانیه خبری دادستان ایالات متحده آمده است که محاکمه نلسون اوج تلاش چندین ساله برای تحقیق و پیگرد تقلب در آسایشگاه در شمال می سی سی پی بوده است.

دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و دفتر دادستان کل می سی سی پی این پرونده را بررسی کردند.

[ad_2]

Leave a reply