دکتر: دسترسی به مراقبت های بهداشتی در بخش هایی از می سی سی پی “ترسناک” است

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مقام ارشد بهداشت این ایالت گفت می سی سی پی نیروی کار پزشکی برای رسیدگی به طیف گسترده ای از پیامدهای بد سلامتی، از میزان بالای مرگ و میر مادران و نوزادان تا موارد شدید دیابت که نیاز به قطع دست و پا دارد، ندارد.

دکتر. دانیل ادنی، که ریاست وزارت بهداشت ایالت می سی سی پی را بر عهده دارد، روز پنجشنبه به قانونگذاران گفت که وزارت بهداشت ایالتی 150 پرستار کم دارد و دسترسی کم به مراقبت های بهداشتی در منطقه فقیرانه دلتا ایالت در حال تبدیل شدن به “ترسناک” است. این چالش‌ها، می‌سی‌سی‌پی را نزدیک به انتهای رتبه‌بندی ملی که عملکرد سیستم‌های مراقبت بهداشتی دولتی را دنبال می‌کند، قرار داده است.

ادنی گفت: «ما ممکن است امروز در پایین ترین سطح باشیم، اما مجبور نیستیم در آنجا بمانیم. “من فقط از شرکای خود التماس می کنم که به ما کمک کنند … زیرا ما تعداد زیادی از می سی سی پی هایی داریم که زودرس می میرند. ما افراد زیادی داریم که با سلامتی ضعیف در حال پیر شدن هستند و افراد زیادی داریم که برای دسترسی به مراقبت با مشکل مواجه هستند.”

ادنی در جلسه استماع بودجه در مقابل قانونگذاران حاضر شد تا 14.6 میلیون دلار اضافی در بودجه عمومی ایالتی برای سالی که از اول ژوئیه شروع می شود، درخواست کند، که 42 درصد افزایش نسبت به بودجه عمومی برای سال مالی جاری خواهد بود. طبق سند بودجه وزارت بهداشت، حدود 9.2 میلیون دلار از بودجه جدید برای استخدام 100 پرستار اضافی برای کار در بخش های بهداشت شهرستان در سراسر ایالت استفاده می شود.

کمبود پرستار در طول همه‌گیری COVID-19 تسریع شد و مهاجرت فشار بیشتری بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی در می‌سی‌سی‌پی وارد کرد. سخنگوی وزارت بهداشت، لیز شارلوت، گفت که 54 درصد از بیمارستان های روستایی در خطر تعطیلی یا کاهش خدمات موجود هستند.

بیمارستان گرین‌وود لفلور در دلتا ماه‌هاست که در آستانه تعطیلی دائمی قرار دارد، تا حدی به این دلیل که نمی‌تواند دستمزد رقابتی برای حفظ پرستاران با تجربه پرداخت کند. بسته شدن احتمالی آن دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی مادر را تهدید می‌کند، همانطور که ایالت هر ساله انتظار تولد بیشتری را دارد که نتیجه تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در سال گذشته بود که حمایت‌های قانونی در سراسر کشور را برای سقط جنین حذف کرد.

کمبود پرستار به می سی سی پی محدود نشده است، اما این ایالت دارای بالاترین نرخ مرگ و میر جنینی، بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان، بالاترین نرخ تولد زودرس و در بین بدترین ها برای مرگ و میر مادران است. بر اساس گزارش مرکز سیاست سلامت می سی سی پی، زنان سیاه پوست تقریباً سه برابر بیشتر از زنان سفیدپوست در می سی سی پی به دلیل بیماری های مرتبط با بارداری جان خود را از دست می دهند.

دنی گفت که آژانس توجه خود را از پاسخ COVID-19 به “مسئولیت های اصلی” خود معطوف کرده است. او سه موضوع را که نیاز به توجه بیشتری دارند، بیان کرد: مرگ و میر مادران، دیابت و بحران مواد افیونی.

نیمی از بیماران دیابتی در می سی سی پی نمی دانند که به آن مبتلا هستند و دلتا یکی از بالاترین نرخ های قطع عضو در کشور را دارد. Edney گفت که افزایش غربالگری دیابت به معکوس کردن این روند کمک می کند. برای مراقبت از مادر، بخش به بودجه بیشتری نیاز دارد تا یک برنامه پرستاری جدید در خانه برای مادران راه اندازی کند. اما این تلاش‌ها به کارکنان بهداشتی ماهر بیشتری نیاز دارد.

ادنی گفت: «من نمی‌توانم با نیروی کار فعلی‌ام این کار را انجام دهم. “من به اندازه کافی ندارم.” او گفت که ادارات شهرستان بار عمده چالش های بهداشتی ایالت را متحمل شده اند.

سن گفت: «راستش، از شنیدن این حرف شما شوکه شدم. آنجلا هیل، یک جمهوری خواه اهل پیکایونه. “من فکر می کنم بخشی از آن این است که مردم نمی دانند برای خدمات به کجا مراجعه کنند.”

حدود 80 درصد بودجه این وزارتخانه فدرال است، اما این دلارها انعطاف ناپذیرتر از دلارهای ایالتی هستند.

ادنی گفت: «به همین دلیل است که اعتبارات دولتی برای ما ارزشمند است. درخواست بسیار متواضعانه ای که ما داریم گسترش آژانس نیست، بلکه تقویت شبکه ایمنی است.

قانونگذاران قرار است تا اواخر مارس بودجه دولتی را تکمیل کنند.

[ad_2]

Leave a reply