دو کشته بر اثر سقوط هلیکوپتر بلک هاوک در نزدیکی هانتسویل

[ad_1]

مدیسون کانتی، آلا. (WHNT) – یک هلیکوپتر بلک هاوک با گارد ملی تنسی بعد از ظهر چهارشنبه در مدیسون کانتی نزدیک بزرگراه 53 و جاده بورول سقوط کرد.

دان وبستر با HEMSI به News 19 تایید کرد که هیچ بازمانده ای در این سقوط وجود ندارد. تایلر بری‌هیل، بازرس شهرستان مدیسون، کشته شدن دو نفر را تایید کرد.

آژانس اجرای قانون آلاباما (ALEA) هلیکوپتر را به عنوان یک بلک هاوک UH-60 شناسایی کرد. مقامات هوانوردی فدرال (FAA) به نیوز 19 گفتند که نمی توانند جزئیاتی در مورد منشاء پرواز منتشر کنند.

این حادثه بعد از ظهر چهارشنبه حوالی ساعت ۱۵ در چهارراه رخ داد

سرتیپ وارنر راس، ژنرال آجودان تنسی گفت: گارد ملی تنسی حوالی ساعت 8 بعد از ظهر بیانیه ای منتشر کرد و گفت: “ما عمیقاً از از دست دادن دو گارد ملی تنسی متأسفیم و دعاهای ما در کنار خانواده های آنها در طول این تراژدی دلخراش است.” ما از تنسی‌ها می‌خواهیم در این دوران غم و اندوه غیرقابل تصور برای حمایت از خانواده‌هایشان به ما بپیوندند.»

دفتر کلانتر شهرستان مدیسون پست کرد به روز رسانی صفحه توییتر آنها حوالی ساعت 7 بعدازظهر با بیان اینکه بزرگراه 53 تا پنجشنبه در هر دو جهت بسته خواهد بود. بسته شدن خطوط بین جاده جف و جاده داگلاس و بین بلوار پارک تحقیقاتی و جاده جف خواهد بود.

MCSO توصیه می کند برای استفاده از Pulaski Pike یا Hwy به Hazel Green سفر کنید. 231/431 به عنوان مسیرهای بهینه برای رسیدن به هانتسویل و جاده تخت راه آهن قدیمی یا دیوار تریانا از Hwy 53 برای رسیدن به منطقه مدیسون.

از رانندگان درخواست می شود تا زمانی که ماموران اورژانس برای پاکسازی صحنه و بررسی علت تصادف تلاش می کنند از منطقه اجتناب کنند.

این یک داستان در حال توسعه است.[ad_2]

Leave a reply