دو نفر دیگر در ارتباط با رسوایی کمیسیون انتخابات شهرستان هیندز دستگیر شدند

[ad_1]

کانتی هیندز، خانم. (WJTV) – روز سه شنبه، 24 مه، حسابرس ایالتی شاد وایت اعلام کرد که ماموران ویژه دفتر او دو مظنون دیگر را در ارتباط با رسوایی کمیسیون انتخابات شهرستان هیندز دستگیر کردند.

آندره کید و ترافوندا کید هر دو به اتهام توطئه و کلاهبرداری توسط هیئت منصفه بزرگ محلی متهم شدند. پس از دستگیری، نامه ای به ارزش 49653.52 دلار به هر دو نفر ارائه شد.

به گفته وایت، کیدز برای خدماتی که واقعاً به مالیات دهندگان شهرستان هندز ارائه نشده بود، صورتحساب نادرستی ارسال کرد. این دستگیری ها پس از آن صورت گرفت که تونی جانسون، سودی جونز-تیگ و سدریک کورنلیوس هر کدام به دلیل کلاهبرداری، اختلاس و رشوه گیری در اوایل سال جاری دستگیر شدند.

بخشی از پولی که گفته می‌شود توسط کیدز به دست آمده است از 1.9 میلیون دلار کمک‌های بلاعوض به Hinds County توسط مرکز فناوری و زندگی مدنی (CTCL) – یک سازمان غیرانتفاعی که توسط بنیانگذار فیس‌بوک، مارک زاکربرگ تأمین مالی می‌شود، تأمین شده است.

این پرونده یک بار دیگر نشان می‌دهد که ظاهراً هزینه‌های تقلبی در انتخابات 2020 در شهرستان هیندز انجام شده است. وایت گفت: ما به کار در کنار دادستان ها ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که تمام پرونده های هزینه های انتخاباتی ما در سال 2020 به نتیجه موفقیت آمیز رسیده است. من از بازپرسان و دادستان ها به خاطر زحماتشان سپاسگزارم.»

در صورت محکومیت، مدافعان با زندان و هزاران دلار جریمه روبرو خواهند شد. این پرونده توسط دفتر دادستان ناحیه هیندز، جودی اونز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

[ad_2]