دو نفر از سالمندان JPS میلیون ها بورسیه دریافت کردند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دو دانش آموز ارشد در کالج اولیه توگالو در مدرسه عمومی جکسون (JPS) به نام های Tyneah Buckley و Sydnee Thompson بورسیه های میلیون دلاری دریافت کرده اند.

باکلی دومین نسل از خانواده‌اش است که در کالج تحصیل می‌کند، بنابراین وقتی خبر دریافت میلیون‌ها دلار بورسیه تحصیلی، 3.7 میلیون دلار را شنید، معنای خاصی پیدا کرد.

او گفت: “هیچ کس در خانواده من این کار را انجام نداده است، بنابراین برای ما واقعاً خاص بود که ببینیم فردی در این کار برتر است.”

تامپسون 2.1 میلیون دلار دریافت کرد. او در اوایل سال دوم تحصیلی شروع کرد تا برای ده ها بورسیه درخواست دهد.

او گفت: “نه آنقدرها. من انتظار 500000 دلار یا حداقل نصف چیزی که الان دارم را داشتم. بسیار سپاسگزارم.”

هر دو سالمند به سیستم پشتیبانی قوی خود اعتبار می دهند. علاوه بر موفقیت تحصیلی، آنها همچنین گفتند که خدمت به جامعه آنها را به جایی که امروز هستند رسانده است.

” مصمم باش اطمینان حاصل کنید که هر کاری که انجام می دهید، در این فرآیند به دیگران خدمت می کنید زیرا کالج ها به آن اهمیت می دهند. باکلی گفت: وقتی بورسیه‌های رقابتی وجود دارد، می‌توانید زمانی که به دیگران خدمت می‌کنید برجسته شوید و هر کاری که می‌توانید برای کمک به دیگران انجام دهید.

آنها گفتند کالج توگالو در صدر لیست آنها برای ادامه تحصیلات چهار ساله خود قرار دارد و از اساتید خود برای راهنمایی تشکر کردند.

«آنها کلمات حکیمانه دلگرم کننده ای به من می دهند. معلمانم، مدیرم، مشاور راهنمایی ام، آنها مرا تشویق می کنند که به برنامه ام پایبند باشم. تامپسون گفت بدون آنها، من نمی دانستم کجا خواهم بود.

دانش‌آموزان نمونه با تمام تلاش‌هایشان، با به اشتراک گذاشتن بورسیه‌هایی که درخواست کرده‌اند، به همسالان خود کمک می‌کردند.

فرانک برانچ، مشاور آکادمیک JPS، گفت: «هنگامی که از آن نردبان بالا می‌روید، برای کمک به کسانی که بعد از شما به همان هدف می‌رسند، به عقب برگردید.

سال گذشته یک دانشجو داشتیم که بیش از 2 میلیون دلار داشت. امسال این کلاس با چالش روبرو شد. اشلی مولدن، مدیر دبیرستان کالج اولیه توگالو، گفت: من فقط می‌روم و می‌گویم که هر سال بیشتر و بیشتر اضافه می‌کنیم.

باکلی به دنبال تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر است. تامپسون قصد دارد علاوه بر راه اندازی سازمان غیرانتفاعی خود که به عدالت اجتماعی اختصاص دارد، صاحب هتل ها و استراحتگاه ها نیز شود.

[ad_2]

Leave a reply