دو متهم به سرقت هزاران نفر از دبیرستان، کتابخانه شهرستان مارشال

[ad_1]

شهرستان مارشال، خانم. (WJTV) – روز سه‌شنبه، شاد وایت، حسابرس ایالتی اعلام کرد که به دو نفر از شهرستان مارشال درخواست نامه‌ها و کیفرخواست برای پرونده‌های جداگانه اختلاس ارائه شده است.

به گفته وایت، دانا واکر، دبیر سابق دبیرستان، با درخواست نامه 53594.68 دلاری و آماندا مک دونالد، مدیر سابق کتابخانه، درخواست نامه 8174.86 دلاری دریافت کردند.

واکر متهم به اختلاس از وجوه فعالیت های دبیرستان HW Byers با واریز آنها به حساب بانکی خود شده است. این وجوه (تقریباً 40000 دلار) برای پرداخت هزینه‌هایی مانند برچسب‌های پارکینگ دانش‌آموزان، لباس‌های ورزشی، و جمع‌آوری کمک‌های مالی توسط مدرسه در نظر گرفته شده بود. وایت گفت که طرح واکر از آگوست 2020 تا فوریه 2022 ادامه داشت.

طبق یک سند دادگاه، مک دونالد بیش از 5000 دلار از کتابخانه شهرستان مارشال را اختلاس کرده است که سپس به استفاده شخصی خودش تبدیل شده است.

واکر در فوریه 2022 توسط پلیس ناحیه مدرسه مارشال دستگیر شد. مک دونالد روز دوشنبه، اکتبر، خود را به ماموران ویژه در دفتر کلانتری شهرستان مارشال تسلیم کرد. 25، 2022.

واکر در صورت محکومیت با ۲۰ سال زندان و هزاران دلار جریمه و مک دونالد با ۱۰ سال زندان و هزاران دلار جریمه روبرو خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply