دو تحت تعقیب دزدی از مغازه در میسوری پس از تعقیب و گریز در می سی سی پی دستگیر شدند

[ad_1]

مدیسون، خانم (WJTV) – یک مرد میشیگانی و یک زن فلوریدا پس از تعقیب و گریز در مدیسون دستگیر شدند.

پلیس گفت که افسران درست قبل از ساعت 3 بعد از ظهر روز سه شنبه 13 دسامبر در حال گشت زنی در منطقه خرده فروشی بلوار گراند ویو بودند. به آنها اطلاع داده شد که یک وسیله نقلیه دزدی و حمله به مغازه در میسوری در آن منطقه است.

این وسیله نقلیه که یک کرایسلر پاسیفیکا مدل 2019 بود، هنگامی که می خواست پارکینگ والمارت را به سمت بلوار گراند ویو ترک کند، توسط مأموران شناسایی و متوقف شد. پلیس گفت که خودرو ابتدا متوقف شد، اما سپس به سمت جنوب به سمت بلوار گراند ویو گریخت.

به گفته بازرسان، تعقیب و گریز در خیابان مدیسون ادامه یافت. یک افسر در خیابان ماگنولیا قرار داشت و در تلاش برای استقرار چوب های ایست بود که خودروی مظنونان به منطقه نزدیک شد. پلیس گفت که این افسر توانسته از مسیر خودرو بپرد.

بازرسان گفتند که خودروی مظنونان در تقاطع خیابان مدیسون و بزرگراه 51 با خودروی دیگری برخورد کرد. خودروی مظنونان همچنین به جلوی خودروی پلیس که از بزرگراه به خیابان مدیسون می پیچید، برخورد کرد. این تصادف باعث توقف مظنونان شد و آنها دستگیر شدند.

پلیس گفت که سرنشینان خودروها از نظر جراحات بررسی شدند و همه از رسیدگی پزشکی خودداری کردند. افسری که از مسیر خودروی متهمان به پایین پریده بود به دلیل جراحت از ناحیه مچ پا تحت مداوا و مرخصی قرار گرفت.

پلیس بر این باور است که وسایل کشف شده در داخل خودروی مظنونان از میسوری به سرقت رفته است.

مظنونان ریموند تی پیپلز 30 ساله از میشیگان و راوین ان. استیگال 30 ساله از فلوریدا شناسایی شدند.

پیپلز به دریافت اموال مسروقه، جنایت فرار و حمله شدید به یک افسر مجری قانون متهم شد. استیگال به دریافت اموال مسروقه و فرار جرم متهم شد.

هر دو مظنون به بازداشتگاه شهرستان مدیسون منتقل شدند.

[ad_2]

Leave a reply