دوستان فارغ التحصیل دانشگاه می سی سی پی پس از آزادی قاتل متهم به قید وثیقه واکنش نشان می دهند

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – مرد متهم به قتل جیمی “جی” لی فارغ التحصیل دانشگاه می سی سی پی با قرار وثیقه 250000 دلاری آزاد شد.

لی آخرین بار در 8 ژوئیه در حال خروج از Campus Walk Apartments در آکسفورد دیده شد. پلیس معتقد است که لی در حوالی زمانی که ناپدید شده بود در حال ملاقات با شخصی در آپارتمان Molly Barr Trails بود.

از آن زمان تاکنون ده ها نفر برای عدالت برای لی مبارزه کرده اند.

برایلین جانسون، دوست لی، گفت: “او بسیار اعتماد به نفس داشت و فقط حبابی پر از خنده و نور بود. او الهام‌بخشی برای جامعه ما بود. به طور طبیعی احساس می‌کردیم که وظیفه و وظیفه ماست که حالا که او نیست، او را قبول کنیم. می تواند دیگر خودش را بگیرد.”

مایکل نولز، ساکن آکسفورد، گفت: «با وجود اینکه شخصاً او را نمی‌شناختم، بارهایی که با او برخورد کردم، احساس می‌کردم که به نسخه جوان‌تری از خودم نگاه می‌کنم، به همین دلیل است که برای این کار سخت می‌روم».

اکنون که قاتل مظنون، شلدون تیموتی هرینگتون، در زندان است، دانشجویان دانشگاه می سی سی پی ناامید شده و نگران امنیت خود هستند.

“وقتی از او رد شد، احساس امنیت می‌کرد. احساس می‌کردیم که می‌خواهیم در مورد آنچه واقعاً برای جی اتفاق افتاده است، پاسخ بگیریم. و امروز، اکنون که او آزاد شده است، و ما هنوز نمی‌دانیم جسد جی لی کجاست. این نگران کننده است. به نظر می رسد آنها تسلیم شده اند. به نظر می رسد که آنها اهمیتی نمی دهند.”

بهترین دوست لی، خوزه ریس، می‌گوید: “سوالات زیادی وجود دارد که به آنها پاسخ داده نشده است. ما هنوز در تاریکی هستیم. بسیاری از جامعه می‌ترسند زیرا کسی به سوالات ما پاسخ نداده است.” و اینکه بفهمیم هرینگتون آزاد شده است ما را بیشتر می‌ترساند، زیرا فقط نشان می‌دهد که چه اتفاقی ممکن است برای کسی بیفتد و این واقعیت است که هیچ عواقبی واقعی برای او وجود ندارد.

دوستان لی گفتند که مبارزه آنها برای عدالت هنوز به پایان نرسیده است.

جانسون گفت: “ما قطعاً تمام نشده‌ایم. ما قطعاً تازه شروع کرده‌ایم و مطمئن می‌شویم که پس از صدور کیفرخواست، عدالت در مورد شخصی که این کار را انجام داده است اجرا شود و این شخص با عواقب مواجه شود.”

از زمان ناپدید شدن لی در 8 ژوئیه، ده ها نفر در راهپیمایی ها، درب های عقب و سایر رویدادها برای افزایش آگاهی در مورد این پرونده شرکت کرده اند.

[ad_2]

Leave a reply