دفاع برای بازجویی متقابل عامل SLED در تیراندازی کنار جاده ای الکس مردا

[ad_1]

شهرستان کالتون، SC (WCBD) – هیئت منصفه در محاکمه قتل الکس مرداگ به شنیدن شواهد روز جمعه در مورد تیراندازی کنار جاده ای او در 4 سپتامبر 2021 در یک طرح ناموفق خودکشی برای اجاره ادامه خواهد داد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس مردادو: خلاصه روز 19

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

تصمیم برای اجازه دادن به شهادت تیراندازی در کنار جاده پس از آن اتخاذ شد که قاضی کلیفتون نیومن قبلاً اعلام کرده بود که اجازه داده نمی شود زیرا ارتباط کافی با این پرونده نداشت. قاضی نیومن پس از بازجویی از سوی دفاعی که کورتیس ادی اسمیت را مطرح کرد، تصمیم خود را تغییر داد و گفت که در باز شده است.

رایان کلی، مامور SLED، که تیراندازی کنار جاده‌ای را بررسی می‌کرد، روز پنجشنبه شهادت داد و ضبط مصاحبه‌ای که او در 13 سپتامبر 2021 با وکلای مرداو و مرداگ انجام داد در دادگاه پخش شد. در طی آن تماس تلفنی، مردا به سازماندهی این طرح اعتراف کرد. در همان آخر هفته بود که او به دلیل سرقت وجوه مشتری از دفتر حقوقی خود اخراج شد و در همان روز با کریس ویلسون در مورد هزینه های گم شده Farris مواجه شد. مرداو گفت که می‌دانست قرار است همه چیز را از دست بدهد و فکر می‌کرد خانواده‌اش بدون او وضعیت بهتری خواهند داشت، بنابراین از فروشنده قدیمی مواد مخدرش، کرتیس ادی اسمیت، خواست که در کنار جاده به او شلیک کند.

دادستان کریتون واترز، مامور ویژه SLED رایان کلی را در جریان محاکمه قتل الکس مرداگ در دادگاه شهرستان کولتون در والتربورو، پنجشنبه، فوریه، مورد سوال قرار داد. 16، 2023. گریس بیهم آلفورد/پست و پیک/استخر

دادستان امیدوار است که الگوی خشونت و فریب مورد نظر را نشان دهد، به ویژه زمانی که او در گوشه ای قرار می گیرد. آنها همچنین امیدوار بودند که بخش‌هایی از شهادت، نظریه‌ای را که روز چهارشنبه توسط دفاع مطرح شد مبنی بر کشتن مگی و پل توسط یک باند مواد مخدر محلی، رد کند. در این مصاحبه، کلی از مرداو می پرسد که آیا او به باندهای مواد مخدر بدهکار است و آیا ممکن است تهدیدی برای باستر وجود داشته باشد. مردا می گوید نه.

با این حال، گریفین در مصاحبه به سرعت به این موضوع اشاره می‌کند که اینکه مردا به کسی پول بدهکار باشد، بستگی به این دارد که آیا اسمیت تمام آنچه را که مردا به او داده بود پرداخت می‌کرد.

انتظار می‌رود که دفاع از کلی در ساعت 9:30 صبح جمعه بازجویی کند.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

9:35 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. دفاع شروع به بازجویی متقابل از مامور ویژه ارشد SLED، رایان کلی، می کند که در مورد تیراندازی مرداگ در کنار جاده تحقیق می کرد.

رایان کلی

هارپوتلیان سوابق پزشکی مردا را بررسی می کند و تایید می کند که او دچار خونریزی مغزی شده است. او کلی عکس هایی از مردا را نشان می دهد که توسط پرسنل پزشکی گرفته شده است.

آنها در مورد مصاحبه تلفنی که کلی با مردا و وکلای او در 13 سپتامبر 2021 انجام داد صحبت می کنند.

پس از اینکه مردا به این طرح اعتراف کرد، توافق شد که او مستقیماً از مرکز توانبخشی در اورلاندو به شهرستان همپتون آورده شود تا متهم شود. کلی می‌گوید که توافق بر این بود که گریفین و هارپوتلیان مردا را مستقیماً بدون توقف به همپتون بیاورند، اما SLED با مرداگ و باستر در آلامدا مواجه شد و او در آنجا دستگیر شد. کلی می گوید که او باستر را مقصر نمی داند و نمی دانست که او کار اشتباهی انجام می دهد، اما خارج از محدوده توافق بود.

هارپوتلیان این واقعیت را برجسته می کند که مردا با میل به تمام جنایات خود اعتراف کرد و با این اعتراف متهم شد. کلی می‌گوید که آنها قبلاً از جنایات مطلع بودند، مرداو فقط آنها را تأیید کرد.

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply