دستگیری زوجی که پس از مرگ پسر 7 ماهه به قتل عمد متهم شدند

[ad_1]

شهرستان پانولا، خانم. (WREG) — یک زن و شوهر شهرستان پانولا کمی بیش از هفت ماه پس از مرگ پسر 7 ماهه خود به قتل عمد دستگیر و متهم شدند.

کوین نیکلاس بروس و جانا ری بروس روز جمعه در خانه خود در جنوب ساردیس دستگیر شدند.

باربارا ولز بر این باور است که نوه‌اش کوین نیکلاس بروس و جانا ری بروس هرگز نمی‌توانستند باعث مرگ پسرشان کوین نیکلاس بروس جونیور شود که در 30 آوریل 2022 درگذشت.

ولز گفت: “آنها هیچ کاری به آن کودک نکردند. برایم مهم نیست که کسی چه می گوید. من هر دوی آنها را می شناختم.”

هنگامی که مقامات در روز جمعه به دنبال نوه او آمدند ولز شوکه شد.

او گفت: “من نمی دانم آنها چه کسانی بودند. من فرض کردم آنها نوعی افسر هستند و به آنها گفتم که او در تریلر زندگی می کند. من نمی دانستم که آنها قرار است آنها را ببرند.”

ولز گفت با وجود اینکه این زوج دقیقاً در همسایگی خانه زندگی می کردند، او به ندرت نوزاد تازه متولد شده را می دید، اما به یاد می آورد که وقتی این کار را می کرد احساس می کرد چیزی درست نیست.

او گفت: “منظورم این است که او “پر شده” بود، اما وزنش بیشتر از اکثر نوزادان هفت ماهه کمتر بود. او فقط… چیزی برای او اشتباه بود.”

ولز گفت که این زوج شش سال است که ازدواج کرده اند و به یاد می آورد که نوزاد چه زمانی درگذشت.

او گفت: “آنها به او غذا داده بودند و او را در رختخواب خوابانده بودند و کوین چند دقیقه بعد برای بررسی او رفت، زیرا او را خیلی و همه چیز را نگه داشت و او برای بررسی او رفت و او مرده بود.”

او می ترسد باور کند که با نوزاد به هر نحوی بدرفتاری شده است.

ولز گفت: “آنها فکر می کنند که کودک سوءتغذیه داشته است و او به دلیل … نمی دانم.”

حالا او مرگ نوزاد را آزمایش ایمان می نامد.

ولز گفت: «احساس می‌کنم خدا آماده بود تا کودک را بگیرد.

اداره خدمات حفاظت از کودکان می سی سی پی به ما گفت که نمی تواند در مورد موارد خاص اظهار نظر کند. به ما گفته شده است که کوین نیکلاس بروس و جانا ری بروس هر دو قرار است صبح روز سه شنبه در دادگاه اولیه خود در ساردیس حاضر شوند.

[ad_2]

Leave a reply