دستورالعمل سیاست رمزگذاری بایدن برای مشاغل کوچک چه معنایی دارد؟

[ad_1]

روز چهارشنبه، کاخ سفید اعلام کرد که پرزیدنت بایدن دستوری اجرایی برای مشارکت بیشتر آژانس‌های فدرال در شاخه اجرایی برای ارزیابی تهدیدها، فرصت‌ها و موانعی که طبقه دارایی ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند، صادر خواهد کرد. در حالی که فرمان بایدن مستقیماً حاوی هیچ توصیه نظارتی یا سیاستی نبود، این انتظار را ایجاد کرد که آژانس‌هایی که وظیفه ارزیابی ارزهای دیجیتال را بر عهده دارند، درباره نحوه رسیدگی هر بخش به یافته‌های خود در چارچوب وظایف مربوطه گزارش دهند.

حوزه های تمرکز برای دستور اجرایی کریپتو

دستورالعمل جدید رئیس جمهور به تحقیقات نظارتی توصیه می کند که شش حوزه اصلی تمرکز را هدف قرار دهند:

  1. حمایت از مصرف کننده و سرمایه گذار
  2. ثبات مالی
  3. تامین مالی غیرقانونی
  4. رهبری ایالات متحده در سیستم مالی جهانی و رقابت اقتصادی
  5. نوآوری مسئولانه
  6. دسترسی برابر به خدمات مالی ایمن و مقرون به صرفه

این آخرین اولویت است که می تواند بیشترین تأثیر را بر مشاغل کوچک داشته باشد.

دسترسی ایمن و ارزان به خدمات مالی – از جمله مشاغل کوچک

ارائه پیام پول دیجیتالی بایدن که بر ارائه دسترسی ایمن، عادلانه و ارزان به خدمات مالی در راستای “… منافع ملی ایالات متحده …” تمرکز دارد، باید صاحبان مشاغل را نیز مورد توجه قرار دهد.

بر اساس این بخش از دستور، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده موظف است آینده پول، وام‌دهی و سیستم‌های پرداخت را ارزیابی کند تا پیامدهایی را برای رشد اقتصادی، رشد و شمول مالی، امنیت ملی و میزان آن در بر گیرد. نوآوری فناوری ممکن است بر آینده تأثیر بگذارد.”

نه تنها کسب‌وکارهای کوچک‌تر و بیشتر به دلایل رقابتی و برای حذف بازپرداخت شارژ کارت اعتباری، سیستم‌های پرداخت کریپتو را می‌پذیرند، بلکه در حال بررسی امور مالی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین (DeFi) به‌عنوان یک گزینه وام‌دهی مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک هستند تا بتوانند حلال باقی بمانند.

دسترسی به منابع مالی سنتی برای مشاغل کوچک سخت تر می شود

همانطور که این ستون قبلاً بیان کرده است، بانکداری سنتی پول کمتری را وام می دهد، در حالی که مشاغل کوچک به سرمایه بیشتری نیاز دارند. در حالی که انواع دیگری از بودجه مانند DeFi در دسترس است، به دلیل فقدان آشکار مقررات و نظارت، خطراتی در آن فضا وجود دارد.

تحت فرمان اجرایی، دیدن اینکه وزارت خزانه داری در حال مقابله با “…نیاز حیاتی برای خدمات مالی ایمن، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه به عنوان یک منافع ملی ایالات متحده است که باید رویکرد ما را نسبت به نوآوری دارایی های دیجیتال، از جمله ریسک تاثیر متفاوت، آگاه کند، دلگرم کننده است. دسترسی ایمن به ویژه برای جوامعی که مدت‌هاست به خدمات مالی دسترسی کافی ندارند، مهم است. این یک شاخص مثبت برای مشاغل کوچکی است که به گزینه های بودجه جایگزین نیاز دارند.

تعمیر رمزارز نظارتی سریع نخواهد بود، اما خوش آمدید

مقررات رمزنگاری به سرعت انجام نخواهد شد و حتی ممکن است امسال اتفاق نیفتد. آژانس های مختلف احتمالاً سه یا چهار ماه فرصت خواهند داشت تا تحقیقات مربوطه خود را انجام دهند و پیشنهادات خط مشی را توسعه دهند. سپس کاخ سفید باید آن ارزیابی‌های مختلف رمزنگاری را ارزیابی کند که احتمالاً چند ماه دیگر طول می‌کشد.

در حالی که مشخص نیست چه اتفاقی برای این ارزیابی نظارتی ارزهای دیجیتال پس از میان دوره‌ها می‌افتد، اما کاملاً واضح است که مقرراتی برای تشویق به پذیرش انبوه در میان مصرف‌کنندگان و اطمینان از دسترسی ایمن، عادلانه و ارزان به خدمات مالی مبتنی بر رمزارز برای کسب‌وکارهای کوچکی که به‌شدت به دنبال تأمین مالی هستند، مورد نیاز است. منابعی غیر از بانک های سنتی و موسسات وام دهنده.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]