دزدی بر سلامت پسرش پس از سرقت خودروی خانوادگی از پارکینگ فروشگاهی در لافایت لطمه زد.

[ad_1]

لافایت، لا. (KLFY) – یک خانواده کروتز اسپرینگز پس از دزدیده شدن تنها وسیله حمل و نقل آنها در لافایت هنوز با مشکل مواجه هستند و خانواده اکنون می گویند سرقت به سلامت پسرشان آسیب می زند.

در حالی که پلیس به جست‌وجوی خودرو ادامه می‌دهد، خانواده می‌گویند افرادی که خودروی آنها را دزدیده‌اند تنها وسیله نقلیه را نبرده‌اند، بلکه تنها وسیله‌ی درآمد و تنها راهشان را برای آوردن پسرشان به نوبت هفتگی دکترش گرفته‌اند.

ژاکوب لابورد گفت: “راستش را بگویم واقعاً سخت بود. من فقط دلم برای آن ماشین بسیار تنگ شده است و صادقانه بگویم، نمی توانم به ملاقات های دکترم برگردم.”

لابورد فلج مغزی دارد. او هر هفته چندین نوبت دکتر دارد، اما با توجه به اینکه تنها ماشین آنها رفته، والدینش راهی برای بردن او ندارند.

فلوید لابورد گفت: «آنها واقعاً نمی‌دانند که چقدر کار وحشتناکی با ما انجام داده‌اند.

ویدئوی نظارتی دو مرد را نشان می‌دهد که در 11 مه، ماشین لابورد را از یک فروشگاه دست‌فروشی لافایت می‌دزدند.

پلیس هنوز نتوانسته خودرو یا مظنونان را پیدا کند.

فلوید لابورد که در لافایت کار می کرد نیز شغل و درآمد خانواده اش را از دست داد و وسیله حمل و نقل دیگری ندارد.

خانواده در حال حاضر برای انجام کارهای ساده، مانند رفتن به خرید مواد غذایی برای گذاشتن غذا روی میز، در تقلا هستند.

فلوید گفت: «از آنجایی که ما چقدر سرکوب شده‌ایم، بزرگ‌ترین ترس من این است که با این اتفاق، بینی‌مان را بالای آب نگه دارم.»

لابوردها می گویند که نمی توانند بیشتر از این صبر کنند و امیدوارند پلیس وسیله نقلیه آنها را پیدا کند.

الف را شروع کرده اند GoFundMe، به امید اینکه جامعه بتواند کمک کند

“سخت است که جلوی اینجا بایستی و اعتراف کنی که به کمک نیاز داری، زیرا من ترجیح می دهم به کسی کمک کنم تا کمک بخواهم، اما اکنون در نقطه ای هستیم که زیاد دعا کرده ایم. همسرم دعا کرده است. ما فقط از خدا می خواهیم که همانطور که سعی می کنیم به خودمان کمک کنیم به ما کمک کند.” فلوید گفت.

جیکوب افزود: “من از همه کمک ها سپاسگزارم زیرا ما واقعاً به ماشین نیاز داریم. ما از همه شما برای هر کاری که می توانید برای ما انجام دهید تشکر می کنیم.”

[ad_2]